future-fi

Sem patří informace o všech zajímavých filmech/dokumentech, které se věnují kosmonautice.
mochr91
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 52
Reputace: 14
Registrován: 14.1.2019 12:22
Re: future-fi

Příspěvek od mochr91 »

Díky za tip-znovuobjevení serialu Expanse. pamatuju že jsem videl asi 2 díly když o hned vyšlo,al pak jsem an to nějak zapoměl. vcera se me nechtelo nějak spát a diváal sem se do pul 3 do rána :D.
Vypadá to opravdu realisticky, žádné přehnané blbosti ( zatím teda, jsem v pulce prvni serie) a tak.
lamid
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1076
Reputace: 0
Registrován: 25.7.2013 0:22
Kontaktovat uživatele:
Re: future-fi

Příspěvek od lamid »

Aniara
https://www.csfd.cz/film/652198-aniara/prehled/


Švédsky film s väčšinou záberov z nákupného strediska. Ale je tam vesmírny výťah, kozmická loď s gravitáciou, ktorá je pre mňa záhadou a z budúcnosti, takže to patrí sem. Je tam aj erotika a ide o vzťahový film.
Pred pozretím si radšej prečítajte komentáre, nerád by som potom čítal nepriaznivé reakcie.
"Naše cnosti a naše vady sú neoddeliteľné ako sila a hmota, keď ich oddelíte človek prestane existovať."
Nikola Tesla

lamid58.blogspot.sk
Uživatelský avatar
marekS
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2358
Reputace: 509
Registrován: 8.8.2012 9:57
Re: future-fi

Příspěvek od marekS »

Solstice-5 : krátky film vytvorený v Blenderu :
V pretekoch o nadvládu vedú ambície kontinentálnej aliancie k neobmedzenému využívaniu planéty Solstice-5. Keď budujú nezastaviteľné autonómne továrne, nenásytné úsilie aliancie po moci zanecháva za sebou opustenú pracovnú silu vo svete, ktorý sa vymyká kontrole.


Odpovědět

Zpět na „Filmy“