1000 dní

Sem patří diskuse o všech výročích našeho diskusního fóra o kosmonautice.
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: 1000 dní

Příspěvek od chobolatom »

Předem bych chtěl pogratulovat a poděkovat za to, že toto fórum vůbec je. Dlouho jsem hledal něco, kde budou novinky a příjemná atmosféra fanoušků kosmonautiky. Na toto fórum chodím rád a jsem nadšen když se objeví nějaký nový článek. Přeji vše nejlepší a hodně návštěvníků. Už se nemůžu dočkat toho velkého updatu. :-D
Uživatelský avatar
baranka
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 962
Reputace: 2
Bydliště: Znojmo
Registrován: 28.8.2011 12:42
Kontaktovat uživatele:
Re: 1000 dní

Příspěvek od baranka »

Velký dík Dugimu a moderátorům, do další tisícovky přeji spoustu navštěvníků a příspěvků a to vše v pohodovém duchu. :)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 1000 dní

Příspěvek od Dugi »

Díky Vám všem, kluci. Díky za krásná slova.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: 1000 dní

Příspěvek od Tommy »

Těch tisíc dní od chvíle, kdy Dugi toto fórum založil (byl jsem při tom :) ), uběhlo jako voda, skoro se mi až nechce věřit, že za chvíli to už budou tři roky... Co tedy celému fóru, jeho uživatelům (neboť základem fóra jsou právě jeho uživatelé) a samozřejmě i Dugimu popřát do další tisícovky? Hodně kosmonautických událostí (ať je o čem psát), spoustu spokojených uživatelů a návštěvníků a hlavně - pohodovou atmosféru jako doposud! :palec nahoru:
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: 1000 dní

Příspěvek od tomas »

Taky chci fóru a potažmo Dugimu pogratulovat, za to jaké je a jaká tu panuje atmosféra. Přeji nám všem tady, abychom mohli i nadále společně sdílet nadšení z kosmonautiky a společně prožívali události, kterými nás tento obor zásobuje.

Je skvělé, jak se z původně textových příspěvků toto fórum rozrostlo v multimediální portál. Příspěvky jsou kromě množství informací nabity obrázky, videi, animacemi a jako bonus vše můžete kromě reakcí textových i on-line sdílet s podobně naladěnými lidmi po Skypu. Na fórum jsou navíc napojené sociální sítě, které umožňují další interaktivitu.

Ještě jednou díky a jsem moc rád, že můžu být u toho. :tlesk:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 1000 dní

Příspěvek od Dugi »

Díky i vám, kluci. Mám fakt velkou radost z toho, kam se naše fórum posunulo. Opravdu moc mě to těší.

A teď zpráva pro všechny. Dnešní noc pro vás zveřejníme překvapení. Dalo by se říct dárek našemu fóru. Abychom to mohli udělat, musíme fórum dočasně deaktivovat. Není to žádný náš rozmar, že bychom se chtěli schovávat za plentu. Tuto změna nelze provést za provozu. Abychom co nejméně ovlivnili chod fóra, rozhodli jsme se změny realizovat během noci, kdy je na fóru nejmenší provoz. V současné době to vypadá, že fórum dočasně vypneme cca. za hodinu. Tedy okolo půl jedné v noci. Pak se pustíme do práce a hned jak to bude možné spustíme "vylepšené" fórum do světa. V našem vlastním zájmu doufám, že to nebude trvat dlouho. Každopádně ráno už by mělo být všechno jak má být. Držte nám palce. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tano
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 241
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava
Registrován: 1.11.2009 9:31
Re: 1000 dní

Příspěvek od Tano »

Já bych chtěl ještě rychle pogratulovat tomuto fóru k jeho krásným 1000 dnům. Chtěl jsem to stihnout ještě před vypnutím, protože zítra ráno se už tady v tomto fóru vůbec nezorientuji, jak to tady bude všechno jiné. :lol: ;)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 1000 dní

Příspěvek od Dugi »

Děkuju za gratulaci. A pokud všechno půjde jak má, tak se tu i ráno vyznáš, protože SKORO všechno tu zůstane při starém. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 1000 dní

Příspěvek od Dugi »

Tak je to venku. Když se díváte na čas, kdy píšu příspěvek, snadno si spočítáte, že nám změna zabrala skoro tři hodin. Už jste si asi všimli, že novinkou, kterou jsme se tak dlouho oháněli je přechod na novou doménu - ode dneška máme novou adresu kosmonautix.cz. Co nás k tomu vedlo, co všechno jsme k přesunu přidali, to se dočtete v tomhle článku.
Myslím, že větší dárek si naše fórum k tisícidennímu výročí ani přát nemohlo.

P.S. Chci upřímně poděkovat především Tommymu který perfektně zvládl celý přenos na novou doménu. Dokázal si poradit i s nečekanými komplikacemi. Mušky po přesunu se podařilo vychytat i díky obětavé pomoci tomase. I jemu patří velký dík. Tříhodinová fuška je u konce a my tři míříme do postelí. Sice unavení, ale šťastní. Z přesunu jsme měli velký strach - mohlo se hodně věcí pokazit. Ale nakonec to dopadlo dobře. Tak ať se vám "staronové" fórum líbí.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Výročí, jubilea a kulatiny našeho fóra“