PF 2017

Sem patří diskuse o všech výročích našeho diskusního fóra o kosmonautice.
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: PF 2017

Příspěvek od vai777 »

Krásné a pohodové svátky a roku 2017 pravou nohou! ;)

Obrázek
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 639
Reputace: 269
Bydliště: Pardubice
Registrován: 2.9.2010 19:12
Kontaktovat uživatele:
Re: PF 2017

Příspěvek od MilanSpace »

-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: PF 2017

Příspěvek od Dugi »

Moc krásné, pánové! :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: PF 2017

Příspěvek od MaG »

Kdybych nedostal příležitost být aktivním autorem na portálu Kosmonautix, byl by můj život o hodně jednotvárnější. Díky možnostem portálu jsem mohl navázat užší vazbu se svými čtenáři, radovat se z jejich zájmu o mé výplody fantazie a získávat ponaučení z jejich příspěvků. Díky autorům portálu jsem poznal tým skvělých lidí, kteří neváhají pomoci si navzájem. Zdravím ještě zbytek čtenářů zde na fóru a dovoluji si s přáním zdraví a úspěchů v dalším roce popřát klidné svátky.

Dušane tvoje PFka se mi od začátku moc líbila, někdy je nápad důležitější, než schopnosti grafika.
Milane Halousku, opravdu pěkná PFka.
Vai mě zase nejvíc pobavil.

Moje "tapetová" PFka není tak úplně nekosmonautická, jak by se mohlo zdát, použil jsem font Notes ESA :-)

Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: PF 2017

Příspěvek od Dugi »

Moc pěkné Martine! :palec nahoru: Jsem rád, že sji tu s námi. :tlesk:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tonda
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 413
Reputace: 218
Bydliště: Světlá n.S.
Registrován: 5.9.2012 8:00
Re: PF 2017

Příspěvek od tonda »

Přeji všem diskutujícím zde na fóru šťastné a veselé Vánoce,moc zdravíčka do dalších let a děkuji za informace,které sem dáváte,je to fakt super fórum!Jsem jen tzv. konzument,ale nic lepšího neznám,tihle lidé,co se tady sešli a dělí se nezištně s druhymi o poznatky a kdykoliv a komukoliv odpoví,vyhledají odkazy,fotky,videa,poradí,jste opravdu velká kosmorodina!A Dugimu zvláště děkuji,že to tak fantasticky dokáže kočírovat,což určitě není nic jednoduchého!Tak se všichni držte,startujeme do r.2017!Díky moc! :klaní se: :klaní se: :klaní se: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: PF 2017

Příspěvek od Dugi »

Jsme moc rádi, že tu s námi jsi a musím říct, že řízení fóra není složité. V drtivé většině jsou tu bezproblémoví lidé. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Cassi
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 33
Reputace: 1
Registrován: 17.6.2016 0:22
Re: PF 2017

Příspěvek od Cassi »

Také jednu přidám :)

Obrázek
Pro zájemce technické info: foceno na argentinském FRAMu (Pierre Auger observatory) širokoúhlou kamerou, Nikkor 300 mm f/2,8 + CCD kamera G4-16000 přes fotometrické filtry BVR (běžné fotografické nevedeme). V každém filtru exponovano 10 × 180 sec.
--------------------------------
Nadšený pozorovatel noční oblohy, 9841
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: PF 2017

Příspěvek od Dugi »

Díky moc za přání i za krásnou fotku! :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
PepaSFI
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 28
Reputace: 0
Bydliště: Vysočina
Registrován: 3.3.2016 19:54
Re: PF 2017

Příspěvek od PepaSFI »

Já si nikdy na přáníčka a celkově různé oficiality nepotrpěl, takže to bude takové neoficiální.
Takže týmu tohoto webu přeju hodně úspěchů, čtenářů a hlavně inspirace pro další články.
Všem fanouškům kosmonautiky, ať je o čem číst a na co se dívat. Všichni rádi uvidíme až se vrátí do služby Falcon9. Snad taky brzy uvidíme Dragon přistávající na tryskách a ten výletní autobus od Blue Origin. Protože jak fanoušci sci-fi dobře vědí, kosmidlo má přistávat a ne sebou plácnout o zem jak pytel na špagátě. A ten Měsíc, to už je taky na čase. Mars. Mars? Mars!
Teď mě napadá, posádce ISS asi část vánočních radovánek spadla s Progresem. Takže ať je nepotká nic horšího než je těch pár ztracených konzerv a balíků.

Odpovědět

Zpět na „Výročí, jubilea a kulatiny našeho fóra“