PF 2016

Sem patří diskuse o všech výročích našeho diskusního fóra o kosmonautice.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
PF 2016

Příspěvek od Dugi »

Pánové (a nyní již konečně mohu říct i dámy),
máme tu opět konec roku a proto zakládám vlákno, ve kterém se trošičku vánočně naladíme. Počasí sice momentálně neevokuje Ladovskou zimu ani omylem, ale přesto je čas na chvíli zpomalit a poděkovat. Moje díky míří k Vám všem, kdo čtete tyhle řádky. Vím, že to opakuju pořád, ale nemohu si pomoci, protože je to pravda. Bez čtenářů by tenhle portál se vším, co má kolem sebe, nikdy nevznikl. Ano, rozjel jsem ho, ano, starám se o něj, ale pokud by nebylo pro koho dělat tuhle práci, nikdy by nemohlo vzniknout to, co tu je. Sám bych nikdy neudělal tu fantastickou atmosféru, která mezi námi panuje. Sám bych nezajistil, že tu nemáme flame-wary, že se nehádáme o nepodstatných věcech, že táhneme za jeden provaz. Sám bych se nedokázal starat o technický chod portálu, o propagaci na sociálních sítích, nezvládal bych připravovat soupisy termínů startů, psát o všech zajímavostech na fórum i na blog. Ale hlavně - nebýt čtenářů, tak by nebylo pro koho tohle všechno dělat. Proto Vám všem děkuju, že jste na náš portál přišli.
Můj dík patří náhodným čtenářům, kteří jsou tu třeba poprvé. Těší mne, že Vás cesty internetového vyhledávání zavedly až sem.
Děkuji Vám, kdo naše fórum čtete, aniž byste byli registrovaní. Abych byl stylový - jste pro nás jako capcom pro astronauty. Nevidíme vás, ale víme, že tu jste a jste pro nás důležití.
Děkuji všem registrovaným uživatelům, kteří navštěvují naše fórum a aktivně jej plní zajímavými příspěvky, na které na internetu narazí.
Chtěl bych poděkovat i všem odborníkům, kteří na naše fórum chodí a kteří díky svým velkým znalostem dokáží přinést netradiční pohled na celou věc, nebo oznámí informace, ke kterým bychom se jinak dostávali jen velmi těžko. Nemohu jmenovat všechny, takže jen namátkou - Tomáš Přibyl, Milan Halousek, Mirek Pospíšil, Michal Václavík, Petr Šída, Agamemnon a další - to jsou lidé, kteří náš portál svými věcnými a informačně nabitými příspěvky na vyšší úroveň.
Děkuji týmu redaktorů, kteří připravují články pro náš blog. Takovouhle redakci by chtěl mít každý a já jsem, pánové, moc rád, že Vás mám kolem sebe.
S díky nesmím zapomenout ani na ty, kdo dělají černou práci pro celý portál. Práci, která není na první pohled vidět, ale bez které by to nešlo. Ať už je to Tommy, který poskytuje rady i technologický servis zákoutí HTML a stará se o to, aby vše běželo jak má, nebo Lakely a Metodej, kteří se starají o naše sociální sítě, stejně tak si díky zaslouží i Agamemnon, který se stará o soupis nejbližších startů.
Děkuju prostě Vám všem, kdo si ve svém volném čase najdete chvilku, abyste přiložili ruku k tom,uhle našemu kolektivnímu dílu. Opravdu si Vážím Vás všech a děkuju , že tu jste s námi. Ať máte klidné Vánoce a příští rok ať Vás provází štěstí.

Nejsem žádný grafik, ale pokusil jsem se (opět) o vlastní PFko. ;-)

Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6263
Reputace: 1533
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: PF 2016

Příspěvek od ptpc »

Aj ja sa budem opakovať Dugi - za mňa osobne jedno veľké ďakujem! :klaní se:
Ono je pravda, že keby nechodili na fórum návštevnící(či už registrovaní alebo neregistrovaný) tak by zaniklo. Ale nikam by nemohli chodiť keby si ho nezaložil. A z môjho pohľadu je to ten najzásadnejší moment, ktorý veľmi oceňujem. A myslím že toto bola proste veľká vec. :palec nahoru:

Len tak pre zaujímavosť - koľko je tu tých dám? :)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: PF 2016

Příspěvek od Dugi »

Díky, velká věc to určitě byla, jen mi to tehdy tak nepřišlo. Netušil jsem, kam se to rozvine. :-)

Co se dam týče - Nejaktivnější ze všech je Adhara, pak tu byla ještě Klarka, která ale napsala jen jeden příspěvek. A dal bych ruku do ohně, že tu minimálně jedna uživatelka ještě byla / je, jen si nemůžu vzpomenout na nick. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: PF 2016

Příspěvek od MaG »

Díky všem za spolupráci, je mi ctí být součástí takového týmu!

Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: PF 2016

Příspěvek od Dugi »

I my jsme moc rádi!
Mimochodem - perfektní výzdoba :-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10176
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: PF 2016

Příspěvek od Pospíšil »

Vidím, že máme s MaGem podobné nápady :-) , takže:

Pro všechny tvůrce i návštěvníky fóra Kosmonautix Veselé Vánoce a pokoj všem lidem dobré vůle!

---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: PF 2016

Příspěvek od Dugi »

Hezké!
Díky za přání, ať máš klidné Vánoce i další dny jak Ty, tak i všichni lidé v tvém okolí. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Meybe
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2680
Reputace: 2321
Bydliště: Chlumec
Registrován: 25.8.2015 8:46
Re: PF 2016

Příspěvek od Meybe »

Všem fanouškům kosmonautiky přeji krásné Vánoce.
---------------
"Nejhezčí sny jsou ty, které se uskuteční."
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: PF 2016

Příspěvek od Dugi »

Tobě taky ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: PF 2016

Příspěvek od Lakely »

Hodně pohody a klidu a do dalšího období hodně kosmických zážitků. Jsme tady všichni do jednoho na Kosmonautixu výborný tým a přeji, ať nám to zůstane i do budoucna. Hezké Vánoce. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke

Odpovědět

Zpět na „Výročí, jubilea a kulatiny našeho fóra“