Naše fórum slaví šesté narozeniny

Sem patří diskuse o všech výročích našeho diskusního fóra o kosmonautice.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Dugi »

Mockrát děkuju, snad to dál půjde minimálně stejně jako doposud. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
tixtli
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 67
Reputace: 0
Bydliště: Kosice
Registrován: 17.7.2015 9:48
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od tixtli »

Vsetko najlepsie kosmo-foru. Vsetko tu uz bolo povedane, takze to nebudem opakovat. Jedine slovo je DAKUJEM!

PS: Co sa tyka zmeny redakcneho systemu, treba byt opatrny. Co funguje, netreba menit, no ake su nove moznosti, netusim. Mozno pred vybratim definitivneho vyzoru a struktury RS by sa mohla vydat beta verzia, aby si uzivatelia zvykli, okomentovali, ponadavali a tak. So zmenou totiz ludia aj odchadzaju a bola by skoda keby islo forum dole vodou.
'coz something sounds crazy doesn't mean it's not true.....
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Dugi »

Určitě to nechceme uspěchat. Dáme si záležet. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Matyn
Zkušený vesmírný průzkumník
Zkušený vesmírný průzkumník
Příspěvky: 362
Reputace: 0
Bydliště: Kousek od Ostravy
Registrován: 22.6.2013 14:44
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Matyn »

I já přeju všechno nej :palec nahoru:
I když mi teď moc na forum nevychází čas tak mi stejně přirostlo k srdci a jsem rád, že tu můžu být s vámi. (Byť toho moc už nenapíšu :) )
Všechno je možné provést. Stačí chtít a mít dost peněz. A to je ten problém. Lidem se buď nechce, nebo nemají peníze.
http://vodnirakety.webnode.cz/
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Dugi »

Díky moc! Jasně, plně chápu, že není vždycky čas. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Evžen111
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1493
Reputace: 249
Bydliště: Hlásnice
Registrován: 5.7.2015 11:14
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Evžen111 »

Ahoj všichni kolegové a kamarádi diskutující!

Díky všem, co se o toto fórum a stránky bezvadně starají a přispívají, jsem vám všem vděčný a vážím si času, který tomu všemu musí správci, administrátoři, diskutující a všichni ti, co přispívají bezvadnými články, fotkami, překlady a já nevím ani čím vším ještě dávají. Díky, opravdu velké díky všem! Velmi si toho vážím a užívám si neskutečného množství informací z mého od útlého dětství zamilovaného koníčku, tedy kosmonautiky. I když je mi už okolo pětačtyřicátého roku, pořád mne to neopustilo.
Přesně vím, kdy to začalo, když jsem sledoval přímý přenos startu V. Remka v televizi, dodnes si na ten zážitek pamatuji a od té chvíle jsem začal hltat vše co s raketami souviselo a souvisí. v tom roce jsem na vánoce dostal na svou dobu úžasnou knížku "Společný let". Dodnes ji hýčkám a kdo ji znáte a máte ji, jistě dovedete ocenit, jaký to byl poklad pro osmiletého kluka.
Nejsem samozřejmě žádný odborník a asi se mi těžko kdy podaří uhodnout co je na obrázku, nebo se zapojit do odborných diskusí o nuancích a detailních parametrech například raketových motorů, či jiných podobných věcí. Neříkám, že nemám základní přehled, ale na tohle nemám. Přesto jsem za tyhle debaty vděčný a rád si v nic pročítám třeba i starší příspěvky.
Nemám bohužel při své vytíženosti v práci - strojvedoucí - a díky dalším věcem spojeným s dětmi (máme jich pět) a rodinou tolik času, abych se zapojoval do diskuse každý den, i když bych si to moc přál. Článek si ale vždy přečtu, bez toho snad ani neusnu ;) Zrovna nyní jsem ovšem zde na fóru snad po týdnu, myslím s jednou vyjímkou ;) .
Tyto stránky sleduji snad od prvního dne, co se na internetu objevily, to už jsem tu kdysi psal a patří k těm mála, co si otevřu každý den. Jen do fóra jsem se přihlásil až letos. Nějak jsem se k tomu nemohl rozhoupat a také jsem si říkal, co mezi takovými odborníky mám dělat já amatér. No a až Pluto mne dokopalo se registrovat.
Díky všem ještě jednou, je těžké jmenovat všechny, či jen někoho, abych na dalšího nezapoměl. :palec nahoru:
E
Naposledy upravil(a) Evžen111 dne 2.11.2015 6:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Dugi »

Jsem moc rád, že se Ti tu líbí a že se k nám rád vracíš. Je to pro nás opravdu známka toho, že naše práce má smysl. A hlavně - snažíme se být otevření všem - ať už začátečníkům, středně pokročilým i ostříleným znalcům. Chceme, aby si tu každý našel to, co mu vyhovuje.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Evžen111
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1493
Reputace: 249
Bydliště: Hlásnice
Registrován: 5.7.2015 11:14
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Evžen111 »

A to já se sem vracím móóóóc rád! Jsem rád, že to tady tak parádně funguje. Jo, sem tam nějaký spamer, či jak nazvat nezvaného hosta, ale jinak si myslím, že tu vládne dobrá parta lidí. Je to tu dobré a pohodové, aspoň mi to tak připadá. Jsem tu prostě rád. :palec nahoru:
E
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Dugi »

To mám radost, vytvořit takové pohodové prostředí bylo na začátku jedním z mých cílů. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Výročí, jubilea a kulatiny našeho fóra“