2000 dní

Sem patří diskuse o všech výročích našeho diskusního fóra o kosmonautice.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
2000 dní

Příspěvek od Dugi »

Kamarádi,
zní to skoro až neuvěřitelně, ale naše fórum už existuje úctyhodných 2 000 dní. Jinými slovy pět a půl roku. Skoro se až nechce věřit kam se naše fórum rozrostlo když na začátku nemělo nic. Sám jsme si tehdy říkal, že by bylo super mít jednou na fóru deset uživatelů, nebo dokonce sto návštěv za den - to už byla skoro sci-fi! No vidíte momentálně je tu registrovaných 737 lidí a denně na fórum přijde průměrně 450 lidí a to nemluvím o návštěvnosti blogu.

Já prakticky nemám slov. Náš maličký portál, který se před dvěma tisíci dny zrodil na subdoméně vesmir.thos.cz se změnil v to, co teď vidíte kolem domény kosmonautix.cz. Když jsme slavili poloviční výročí - 1000 dní, zrovna jsme se stěhovali na novou doménu, což nám otevřelo mnoho dalších možností.

Tentokrát Vás žádné podobně velké změny nečekají. Přesto bych Vám chtěl poděkovat za to, že k nám chodíte. Cením si Vás všech, přesto asi nejvíc dovedou tohle jubileum ocenit lidé, kteří se u nás registrovali v úplných začátcích, kdy fórum ani zdaleka nežilo tak, jako dnes.

Pokud by na fórum nechodily návštěvy a neregistrovali se noví lidé, možná by mne to po určité době přestalo bavit - kdo ví. Ale protože jsem viděl, že tahle práce má smysl, věděl jsem, že je potřeba pokračovat. Na tom, čeho jsme společně dosáhli, máte neoddiskutovatelný podíl - díky Vám všem, kdo k nám chodíte. Ať už jste tu registrovaní, nebo nás jen čtete.

Abych ale jen tak planě nepovídal, rozhodl jsem se ukázat Vám statistiky návštěvnosti našeho diskusního fóra za posledních 2000 dní.

Celkem návštěv: 592 592
Různých návštěvníků: 208 892
Počet států, ze kterých návštěvy přišly: 140
Zobrazených stránek: 6 488 544
Počet stránek na 1 návštěvu: 10,95
Prům. doba trvání návštěvy: 6 minut 11 sekund
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: 2000 dní

Příspěvek od Lakely »

Neuvěřitelné číslo i neuvěřitelná čísla. Nemám co dodat, gratuluji Kosmonautixu a těším se, až společně oslavíme zase nějakou další tisícovku. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 2000 dní

Příspěvek od Dugi »

Taky se těším, díky za gratulaci - právě Ty jsi jedním z těch lidí, o kterých jsem psal - jsi s námi prakticky od úplného začátku a já jsem tomu velmi rád. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
fretka323
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1034
Reputace: 3
Bydliště: Orlová
Registrován: 18.6.2014 20:41
Re: 2000 dní

Příspěvek od fretka323 »

Wow! Gratuluji. 2000 dní, to je opravdu hodně!
Klidně mne oslovujte Radim.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 2000 dní

Příspěvek od Dugi »

Díky moc, ano, je to dlouhá doba :-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Matyn
Zkušený vesmírný průzkumník
Zkušený vesmírný průzkumník
Příspěvky: 362
Reputace: 0
Bydliště: Kousek od Ostravy
Registrován: 22.6.2013 14:44
Re: 2000 dní

Příspěvek od Matyn »

Dugi píše:Jinými slovy pět a půl roku.
:o :o :o
Tak tohle mi vyrazilo dech. To jsem vážně nečekal. Ten čas utíká fakt hodně rychle, teď jsem zijstil, že já tu vlastně budu už dva roky. :o Vůbec si to neuvědomuju.
No a každopádně přeju kosmonautixu stále více uživatelů a návštěv a redakci a moderátorům hodně nadšení do práce :palec nahoru:
Všechno je možné provést. Stačí chtít a mít dost peněz. A to je ten problém. Lidem se buď nechce, nebo nemají peníze.
http://vodnirakety.webnode.cz/
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 2000 dní

Příspěvek od Dugi »

Mockrát děkuju i tobě. Ten čas fakt neskutečně letí. :-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: 2000 dní

Příspěvek od vai777 »

Gratuluji ke kulatinám! Je skvělé mít kam si zajít popovídat se stejně naladěnými lidmi, navíc v pro český internet naprosto netypicky příjemné atmosféře.
Tohle fórum (a koneckonců i blog) je pro mě velmi důležitým a speciálním místem. Vždycky, když jsem na internetu, nechávám si procházení fóra nakonec - jako třešničku, na kterou se celou dobu těším. A i když sem nepíšu extra často, moc rád sleduju, jak tenhle organismus žije a rozvíjí se.
Díky všem uživatelům a hlavně - díky Dugi! :klaní se:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 2000 dní

Příspěvek od Dugi »

Díky moc, doufám, že si tenhle směr udržíme i nadále. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 588
Reputace: 126
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: 2000 dní

Příspěvek od matej »

Skvelý nápad pred 2000 dňami. :palec nahoru: Chodím sem rád a skoro denne.
Oceňujem aj tvoj cit pre riešenie nepríjemných situácií, a tým pádom aj príjemnú atmosféru.
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)

Odpovědět

Zpět na „Výročí, jubilea a kulatiny našeho fóra“