PF 2015

Sem patří diskuse o všech výročích našeho diskusního fóra o kosmonautice.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
PF 2015

Příspěvek od Dugi »

Pomalu končí další rok a je proto na čase se zastavit, uklidnit a poděkovat. Stejně jako v minulých letech proto zakládám vlákno, které se týká konce současného roku a začátku toho dalšího.
Na blogu vyjde na konci roku článek, který zrekapituluje dění v roce 2014 a na Nový rok se můžete těšit na článek, který nás navnadí na největší události, které nás čekají v roce 2015. Na nový rok se navíc v tomto vlákně objeví i statistiky návštěvnosti našeho portálu, abyste viděli, jaký byl pro nás rok 2014 z pohledu čísel.
Pokud ale odhlédnu od statistik a podívám se na celou věc z lidského pohledu, mohu už teď konstatovat, že rok 2014 pro nás byl úspěšný. Opět jsme se posunuli o několik kroků vpřed. Zásluhu na tom mají úplně všichni, kdo na náš portál chodí. Od moderátorů, kteří se starají o přehlednost portálu, přes tvůrce článků na blogu, díky kterým vychází denně minimálně jeden článek, přes správce profilů na sociálních sítích, kteří pomáhají předávat aktuální informace k našim fanouškům, přes běžné uživatele, kteří plní fórum aktuálními novinkami až po návštěvníky, kteří nepíší. Svou návštěvou nám totiž dáváte najevo, že stojíte o informace, které tu jsou. Můj dík patří i administrátorům ostatních stránek, které na nás odkazují. Díky nim se o našem portálu dozvídají další lidé. Jak můžete vidět - kosmonautix.cz je složitý systém ne nepodobný živému organismu, kde má každý uživatel své důležité místo. Společně tvoříme soukolí, které posouvá náš portál vpřed a za to Vám všem děkuju.
Cením si i toho,že i přes zvyšování počtu uživatelů si naše fórum stále zachovává stejné rysy, které mělo, když nás tu bylo pár. Mluvím o přátelské, skoro bych řekl až kamarádské atmosféře, kde není místo pro hádky, nadávky, urážky nebo flame-wary. Na internetu přitom podobné věci bývají běžné. Jsem proto moc rád, že u nás máme slušné uživatele. Zůstaňte, prosím, takoví i do budoucna. Jste rád, že jste takoví, jací jste.
S přáním, aby nám to vydrželo a abyste zůstali stejní i pro rok 2015 svůj dnešní příspěvek zakončím.

Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: PF 2015

Příspěvek od vai777 »

Ještě stále nedokážu plně docenit fakt, že jsem tady našel výjimečné společenství lidí, kteří mě každý den překvapují a obohacují. Díky Vám všem, kteří chodíte na fórum a na blog!
Hodně zdraví, úspěchů, štěstí a klidu do roku 2015! ;)

Obrázek
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: PF 2015

Příspěvek od Dugi »

Vlastní fotka z Bonnu? :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Gubarev
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6684
Reputace: 9
Bydliště: Praha Letná
Registrován: 17.2.2013 20:24
Re: PF 2015

Příspěvek od Gubarev »

Já se rovněž přidávám s přáním všeho nejlepšího. Klidné svátky a od 1. ledna úspěšných 31 556 925,4 sekund! :palec nahoru:
"It is much easier to believe than to understand"
CHris Hadfield
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: PF 2015

Příspěvek od vai777 »

Dugi píše:Vlastní fotka z Bonnu? :)
Jak jinak... :-D
Nejlepší výlet mého života!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: PF 2015

Příspěvek od Dugi »

To mám velkou radost. Nejen z toho, jak se Ti u nás líbí, ale i z toho, co jsme podnikli. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: PF 2015

Příspěvek od MaG »

Chtěl bych speciálně poděkovat Dušanovi za jeho neutuchající aktivitu, přátelskost, otevřenou povahu, schopnost řešit konflikty rozumem a nikoli srdcem a především za spolupráci na události roku :-)

Dušane gratuluji k pokroku, který jsi prodělal za těch několik málo let, které se známe.

Kosmonautixe(i), kamarádi, děkuju vám za neuvěřitelnou vytrvalost, s jakou přinášíte zajímavosti z kosmonautiky v češtině. Stali jste se hlavním zdrojem nejen pro mě, ale je mi nevýslovnou ctí vás linkovat z astro.cz, záměr zakladatele Kosmonautixu se dočkal naplnění. Vznikl skvělý tým a vše klape. Doufám, že to vydrží, co budu živ ;)

Jsem rád, že jsem si k vám prostřednictvím Rosetty a Philae opět našel cestu po letech občasného okukování. Přátelské prostředí, které zde panuje je v ostrém kontrastu vůči jinému, podobně zaměřenému fóru.

Dost sentimentu. Klidné svátky a hodně zdraví.

Obrázek
geal
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 263
Reputace: 0
Registrován: 8.11.2014 23:53
Re: PF 2015

Příspěvek od geal »

vai777 píše:Nejlepší výlet mého života!
Takže to byla "Bonn Voyage"? :lol:
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: PF 2015

Příspěvek od vai777 »

geal píše:Takže to byla "Bonn Voyage"? :lol:
Doslova! :lol:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
fretka323
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1034
Reputace: 3
Bydliště: Orlová
Registrován: 18.6.2014 20:41
Re: PF 2015

Příspěvek od fretka323 »

Takto úžasnou komunitu a úžasné fórum, jsem ještě neviděl. Vždy si jsem jistý, že zde dostanu čerstvé a správné informace od lidí, kteří mají stejné zájmy jako já. Úžasné články na blogu, které se čtou skoro samy, bleskové psané online přenosy, úžasní lidé... Za tohle všechno a spoustu dalších věcí, vám chci poděkovat. Děkuji.
Klidně mne oslovujte Radim.

Odpovědět

Zpět na „Výročí, jubilea a kulatiny našeho fóra“