Naše fórum slaví páté narozeniny

Sem patří diskuse o všech výročích našeho diskusního fóra o kosmonautice.
Uživatelský avatar
rexino
Zkušený vesmírný badatel
Zkušený vesmírný badatel
Příspěvky: 630
Reputace: 25
Registrován: 13.5.2013 15:00
Re: Naše fórum slaví páté narozeniny

Příspěvek od rexino »

Asi už píšem neskoro, ale posledné dni som nemal toľko času pozrieť na fórum. Neviem čo som písal minulý rok, ale obávam sa že sa budem opakovať. Toto fórum pre mňa znamená veľmi veľa. Prišiel som tu ako človek, ktorý si myslel že raketoplány leteli k mesiacu (no dobre to som si nemyslel ale chcel som dať príklad mojej kozmonautickej negramotnosti :lol: ) a aj vďaka super komunite ľudí som sa toho dozvedel mnoho, či už pri mojej téme "otázky", ktorá sa myslím ujala a veľmi mi pomohla pri základoch. Ďakujem každému človeku, ktorý bol, moje niekedy naozaj hlúpe otázky, schopný prečítať a rozumne na nich odpovedať. Vďaka tomuto fóru som našiel moje nové a zrejme najväčšie hobby. Toto fórum pre mňa ale znamená oveľa viac. Keď som tu prišiel bol som malý "spratek", ktorý si myslel že vedci sú šprti a všeobecne, ako to dnes u mladých je, som považoval väčšinu toho v škole za somariny. Vďaka kozmonautike som objavil krásu fyziky a matiky a viac menej to vidno aj na mojom prospechu v škole. Tento rok už maturujem a nebyť tohoto "prejavenia záujmu" neviem si predstaviť, kde by som to s mojím flákačským prístupom dotiahol. Taktiež som tu objavil komunitu ľudí, ktorí mi dokazujú že dobrí a vzdelaní ľudia dnes ešte existuju. Že internet nie sú len nezmyselné nadávky a osočovanie. Našiel som tu prístup aký som už dávno nevidel a zrejme aj preto sa tu vraciam vždy rád a aj vďaka tomu môj záujem o kozmonautiku trvá. Kozmonautiku môžem považovať za svoje najväčšie hobby, to som si istý. Mám aj sen raz v tomto obore pracovať (no kozmonautom.. s mojími 194cm by som sa naozaj nevopchal do sojuzu a moje zdravie tiež nie je také, aké by mal kozmonaut mať :lol: :lol: ). Mohol by som ešte dlho písať ako pozitívne vnímam toto fórum, ale myslím si že nikomu by sa to čítať nechcelo. Ja len chcel poďakovať predovšetkým Dugimu za to že celé toto fórum založil a že tu drží suprovu atmosféru, taktiež moderátorom za to že mu v tom pomáhajú a ľuďom, ktorý trávia aj dni, aby zozbierali info na perfektné články na blog, ktoré su veľkým zdrojom môjho poznania o kozmonautike. Taktiež všetkým užívateľom, ktorí aktívne prispievaju na toto fórum kvalitnými informáciami z kozmonautiky a astronómie a taktiež ľuďom, ktorý tu zdieľaju zaujímave názory a postoje o diani v kozmonautike. Vďaka. :klaní se:
"Sľúbili ste mi kolónie na Marse. Namiesto toho som dostal Facebook." Buzz Aldrin
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum slaví páté narozeniny

Příspěvek od Dugi »

Z toho, co jsi napsal mám opravdu velkou radost. Skutečně mne těší, že ti naše fórum takhle pomohlo. A držím palce při maturitě. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Výročí, jubilea a kulatiny našeho fóra“