Buzz Aldrin’s Space Program Manager

Sem patří debata o nejrůznějších počíatčových hrách s kosmonautickou tématikou.
Odpovědět
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Buzz Aldrin’s Space Program Manager

Příspěvek od vai777 »

Někdy do konce roku by měla na svět přijít hra "Buzz Aldrin’s Space Program Manager". Měla by vyjít v mutacích pro PC, Macy a iPady. Bude to něco na způsob "tycoon" her. Ty mě sice moc nebaví a nemám na ně čas, ale fakt, že se na hře osobně podílí Buzz a že si člověk může zkusit vytvořit vlastní kosmický program podle skutečnosti znamená, že asi rozbiju prasátko. :)
Stránka hry tady, pár obrázků tady
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
ondralukas1010
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 71
Reputace: 1
Registrován: 8.5.2014 17:07
Re: Buzz Aldrin’s Space Program Manager

Příspěvek od ondralukas1010 »



Hru si asi brzy objednám buď Gemini nebo Mercury edici, jinak našel jsem tohle video. Doufám že bude dobrým nástupcem Race into Space, navíc tady to měsícem teprve začíná.
Chlivus
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 1
Reputace: 0
Registrován: 31.7.2014 15:25
Re: Buzz Aldrin’s Space Program Manager

Příspěvek od Chlivus »

Zdravim,
jsem velky fanda puvodni hry a tak jsem si BASPM zakoupil po novem roce v programu "early access".

Zprvu to byla opravdu bida, ale s kazdym dalsim patchem (cca jednou za 14dni) http://www.matrixgames.com/forums/tm.asp?m=3466740 se to opravdu zlepsuje. V soucasnosti je hlavni ramec hotov (obrovsky rozsah misi, sprava operacniho strediska, pilotu, vyzkumu, moznost kombinovat naklad s raketovymi nosici, atd). Stale ovsem chybi casti animaci, kompletni databaze, nove rozhrani a predevsim moznost soupereni USA vs SSSR. V puvodnim konceptu se totiz pocitalo vyhradne jen s jednou kampani za Svetovou vesmirnou agenturu, ktera by postihovala veskere projekty z obdobi vesmirneho zavodu. Nastesti jsme je (betatesteri) presvedcili, ze bez moznosti soupereni by to nebylo hrou, ale jen obsahnou interaktivni encyklopedii bez potrebneho naboje soupereni o prvenstvi.
Diky tomu je uz nyni mozne hrat volne kampane za USA i SSSR v rozsahu, ktere se s puvodni hrou Race into Space vubec neda srovnat. Brzy by se tak mohla konecne objevit kompetitivni kampan a s ni i konecne potreba opravdu riskovat.

Tady nejaky video primo ze hry, kde si muzete udelat trochu predstavu (komentator ma teda naprosto desivej hlas :roll: ) https://www.youtube.com/watch?v=-aVQaa0 ... -N8OkwowOQ

Tvurci jiz oznamili termin oficialni vydani na 31.rijna 2014, tak doufam ze to vse stihnou. http://www.slitherine.com/forum/viewtop ... 26&t=51124

Zdar a silu!

P.S. Pisu sem hlavne proto, ze doufam, ze si to aspon jeste nekdo jiny koupi a tvurci budou mit dostatecnou motivaci to dotahnout alespon na Mesic :-D
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Buzz Aldrin’s Space Program Manager

Příspěvek od Dugi »

Vítám tě na našem fórum a doufám, že se ti tu bude líbit.
Díky za info o hře. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
ondralukas1010
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 71
Reputace: 1
Registrován: 8.5.2014 17:07
Re: Buzz Aldrin’s Space Program Manager

Příspěvek od ondralukas1010 »

Chlivus píše:Zdravim,
Diky tomu je uz nyni mozne hrat volne kampane za USA i SSSR v rozsahu, ktere se s puvodni hrou Race into Space vubec neda srovnat. Brzy by se tak mohla konecne objevit kompetitivni kampan a s ni i konecne potreba opravdu riskovat.
Právě to se mi na BASPM tak moc líbí, v prním díle mi scházely mise za hranici gravitačného pole země, ano byli tu průlety kolem ostatních planet ale vyhrát kampaň si v pohodě mohl i bez nich a taky to nebylo úplně ono. Chyběli my tam landery a orbitery marsu a venuše, což pravě BASPM přináší. Jinak máme tu topic i o původním RIS.

Odpovědět

Zpět na „PC hry“