Space Agency

Sem patří debata o nejrůznějších počíatčových hrách s kosmonautickou tématikou.
Odpovědět
Prydery
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 7
Reputace: 0
Bydliště: Praha/Kryry
Registrován: 12.12.2015 15:26
Space Agency

Příspěvek od Prydery »

Dobrý den a pěkné svátky Všem :)

Ještě než uvedu info o této hře, tak bych chtěl jen krátce poděkovat za přijetí. :palec nahoru: Jsem sice jen Laik, který není žádným velkým odborníkem co se týče kosmonautiky či vědy, ale není mi to lhostejné. Rád se dozvídám nové věci, vše co se týče vesmíru mě vždy přitahovalo. :)

Ke hře Space Agency:
Je to mobilní hra na smartphony ve stylu Kerbal Space. Je zdarma ke stažení na Googleplay, ve hře jsou reálné součásti raket, satelitů či ISS. Na postavení rakety máte ze začátku omezený rozpočet, avšak ten se Vám zvyšuje jak plníte mise, čímž se Vám také odemykají další použitelné části. Mise začínají od stavby rakety přes start, odhazování částí raket během letu, vypuštění sond na oběžnou dráhu, let k vesmírné stanici či na měsíc :) Je toho docela hodně, sice je to v angličtině, ale základy budou stačit :) Na výběr máte z několika typu hraní: Kariéra, Sandbox, Rychlá hra a Tutorial. Hra je jednoduchá, ale myslím si že tutorialem nic nezkazíte a na víc je pěkně udělaný. Hra není složitá a hezky se hraje. Doporučuji :)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Space Agency

Příspěvek od Dugi »

Vítám tě na našem fóru, jsem rád, že jsme mezi námi mohli přivítat nového uživatele.

Díky za tip na hru!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Prydery
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 7
Reputace: 0
Bydliště: Praha/Kryry
Registrován: 12.12.2015 15:26
Re: Space Agency

Příspěvek od Prydery »

Děkuji a není zač ;)
Hektor
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 14
Reputace: 0
Registrován: 24.2.2017 9:03
Re: Space Agency

Příspěvek od Hektor »

Zdravím tak k tejto hre sa chystá aktualizácia, prinesie napríklad Skylab :o ale tiež viac modulov.
Osobne dúfam v TKS, Kliper, Energiju, Space Shuttle (možnosť odštartovania a pristátia), rover.
Tiež sa pripravuje Space Agency 2, bude 3D a mala by obsahovať všetko čo predchádzajúca verzia.

https://twitter.com/nooleus

Odpovědět

Zpět na „PC hry“