Saves KSP

Sem patří debata o nejrůznějších počíatčových hrách s kosmonautickou tématikou.
Odpovědět
Desmodus
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 3
Reputace: 0
Registrován: 17.11.2014 13:53
Saves KSP

Příspěvek od Desmodus »

Zdravím,

mám menší problém se savem ke Kerbal Space Program. S kamarádem si chceme vytvořit vlastní projekt, kdy každý postaví "něco". Ale když si pošleme celou složku "save", tak tam je akorát první část oné stanice a ta část, kterou postavil kamarád, tak tam není - ale když si to otevřeme u něj na pc, tak tam normálně uložená je. Hledal jsem po celém pc a nemohl jsem nikde najít jiný náznak uložení, než je tato složka kterou si posíláme.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Saves KSP

Příspěvek od Dugi »

Vítám tě na našem fóru a doufám, že se ti tu bude líbit. Naše fórum nabízí mnohem víc, než "jen" KSP. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
mager42
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 131
Reputace: 0
Registrován: 12.5.2012 8:46
Re: Saves KSP

Příspěvek od mager42 »

Jsou tam jeste podslozky /ve slozce saves/ podle nazvu ulozene hry. Pokud vam tedy nesouhlasi nazev ulozene hry tak pouhe kopirovani cele slozky nestaci. Nejlepe kopirovat pouze soubor persistent.sfs primo do spravne slozky ulozene hry.
Desmodus
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 3
Reputace: 0
Registrován: 17.11.2014 13:53
Re: Saves KSP

Příspěvek od Desmodus »

Děkuji za uvítání. :) Já vím, chodím sem už dlouho, jen jsem si do teď vystačil jen s prohlížením. :)

Tak jo, zkusím to. Díky! ;)
Desmodus
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 3
Reputace: 0
Registrován: 17.11.2014 13:53
Re: Saves KSP

Příspěvek od Desmodus »

mager42 píše:Jsou tam jeste podslozky /ve slozce saves/ podle nazvu ulozene hry. Pokud vam tedy nesouhlasi nazev ulozene hry tak pouhe kopirovani cele slozky nestaci. Nejlepe kopirovat pouze soubor persistent.sfs primo do spravne slozky ulozene hry.
Tak jsem na to koukal a název složky uložené hry nám sedí, zkusil jsem i zkopírovat jen ten jeden soubor perristent.sfs a stejně se mi načetlo jen to moje první uložení, než jsem to poslal jemu.

Odpovědět

Zpět na „PC hry“