iVesmír.eu

Název mluví za vše
Odpovědět
Luke189
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 1
Reputace: 0
Registrován: 16.12.2011 18:29
iVesmír.eu

Příspěvek od Luke189 »

http://www.ivesmir.eu/ Český portál o vesmíru ! Doporučuji!

Zdravím, nechtěli byste se spojit s naším webem a spojit tak dvě komunity v jednu? Vaše forum by zůstalo stejné, jen by bylo na jiné adrese (na naší) a podmínkou by jen bylo, že by se forum rozrostlo o další kategorie či diskuze ..nic víc, nic míň.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: iVesmír.eu

Příspěvek od Dugi »

Díky za nabídku. Pobavíme se o tom v soukromých zprávách, případně mailovou komunikací. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: iVesmír.eu

Příspěvek od Dugi »

Jednání skončila poměrně rychle. Nabídku přesunu našeho diskusního fóra pod křídla projektu iVesmir.eu jsem po krátkém promýšlení odmítl. Rozhodl jsem se zůstat "svobodný". Lukemu jsem nabídl spolupráci obou našich webů, vzájemnou výměnu odkazů a propagaci prostřednictvím Facebooku. Ten mou nabídku odmítl.
K žádnému stěhování tedy nedojde. Naše diskusní fórum zůstává na tradiční adrese.
Každopádně ale přeji celému projektu iVesmir.eu mnoho štěstí a spokojených uživatelů.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: iVesmír.eu

Příspěvek od tomas »

Ono to bude tak lepší. Co jsem koukal na témata, tak se zabývají spíše konkrétními objevy, zatímco tady se zabýváme více prací jednotlivých kosmických agentur a společností.
Uživatelský avatar
baranka
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 962
Reputace: 2
Bydliště: Znojmo
Registrován: 28.8.2011 12:42
Kontaktovat uživatele:
Re: iVesmír.eu

Příspěvek od baranka »

Objevy bych dal do uvozovek. Tajný let Apolla 18 nebo 21.12.2012 – Mayská proroctví, nebudou asi to pravé ořechové pro fórum věnované kosmonautice.
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: iVesmír.eu

Příspěvek od tomas »

Aha, toho jsem si tam na první pohled nevšiml. Spíš jsem koukal na ty jednotlivé články. Pak je to samozřejmě jasné, že každé fórum si půjde svou cestou.

Apollo 18, je slušná slátanina, ale aspoň je tam vidět vnitřek LEMu. Nejvíc mě dojal odlet z Měsíce, kdy bez propočtení dráhy trefil astronaut v ruském modulu rovnou k Apollu :).
Peking
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 2
Reputace: 0
Registrován: 13.3.2012 10:15
Re: iVesmír.eu

Příspěvek od Peking »

Dobrý den, hledám touto cestou přátele, (( pacienty stejně postižené )), se zájmem o meziplanetární hmotu (meteority), neboť více hlav více ví. Na vebu http://www.ivesmir.eu/ jsem založil tři témata v diskuzi - ostatní a vložil několik fotek, http://www.ivesmir.eu/forum/viewforum.php?f=9., zatím se neozval nikdo s podobným zájmem a tak poté co jsem našel toto stránku (kosmonautix.cz) hledám dále podobně založené pacienty. Přeji pěkný den Peking ( [email protected])
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: iVesmír.eu

Příspěvek od Dugi »

Ahoj,
vítám tě na našem webu, jsem rád, že se u nás registroval další uživatel a doufám, že se ti tu bude líbit. Jako každého nováčka se i tebe zeptám, jestli ti máme tykat, nebo vykat.

K tvému příspěvku: Koukal jsme se tam a všiml jsem si, že se tvé příspěvky točí okolo dopadů meteoritů. Je to jistě zajímavé téma, ale náš web se zaměřuje na kosmonautiku, takže tohle není tak úplně náš obor. Ale kdo ví, třeba tu najdeš nějakou zpřízněnou duši. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Peking
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 2
Reputace: 0
Registrován: 13.3.2012 10:15
Re: iVesmír.eu

Příspěvek od Peking »

Ahoj, jasně, že tykat. Mládí sice již v pr...i, ale do penze ještě daleko. S pozdravem Peking, vl. jm. Libor

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“