Výuka kosmonautiky

Název mluví za vše
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3259
Reputace: 4014
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Výuka kosmonautiky

Příspěvek od Vaclavik »

Založil jsem nové vlákno, které asi nebude úplně živé, ale možná někomu pomůže. Prvně si přihřeji vlastní polívčičku a dám zde přehled zatím nejkomplexnější výuky kosmonautiky na vysoké škole v ČR. Konkrétně jde o oborové zaměření v magisterském programu Letadlová a kosmická technika na Ústavu letadlové techniky Fakulty strojní ČVUT. Zde se mimo jiné vyučují tyto specializované kosmonautické předměty:
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10176
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Výuka kosmonautiky

Příspěvek od Pospíšil »

Moc pěkné. Škoda jen, že se to nevyučovalo nikde v čr před 25 lety ... hned bych se zapsal všema 10. :)
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
RichardMt
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 93
Reputace: 1
Bydliště: Třebíč
Registrován: 23.6.2016 16:12
Re: Výuka kosmonautiky

Příspěvek od RichardMt »

Mě by zajímalo, co a kam může jít člověk potom dělat, jestli má nějakou ,, upotřebitelnost". Kam potom může jít pracovat? A existuje nějaká šance, že dostane v tomto oboru práci hned po vystudování a pokud možno někde v Česku nebo v Evropě?
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3259
Reputace: 4014
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Výuka kosmonautiky

Příspěvek od Vaclavik »

RichardMt píše:Mě by zajímalo, co a kam může jít člověk potom dělat, jestli má nějakou ,, upotřebitelnost". Kam potom může jít pracovat? A existuje nějaká šance, že dostane v tomto oboru práci hned po vystudování a pokud možno někde v Česku nebo v Evropě?
Na to samé se mě v soukromé zprávě ptal jeden z potenciálních studentů. Budeme na toto téma mít schůzku. Telegraficky je odpověď na všechny tvoje otázky ano.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“