Korupce ve společnosti

Název mluví za vše
Odpovědět
Míša
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 1
Reputace: 0
Registrován: 15.2.2018 10:31
Korupce ve společnosti

Příspěvek od Míša »

Dobrý den, dovolila jsem si na Vás obrátit s žádostí o vyplnění dotazníku v rámci praktické části bakalářské práce. Jsem studentka 3. ročníku vysoké školy a zpracovávám odbornou práci na téma korupce v české společnosti. Vaše názory na současný stav korupce v ČR mě velice pomohou při realizaci praktické části. Všem respondentům předem děkuji.

https://www.survio.com/survey/d/U0E8D3Q3G9N8M7T9C
https://www.survio.com/survey/d/W7W3D4O8E4F0R6C2

S přáním pěkného dne Míša P.
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10820
Reputace: 10245
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Korupce ve společnosti

Příspěvek od Pospíšil »

Myslím, že s tímto požadavkem jste mimo rámec tohoto diskusního fóra a asi nepochodíte. :Takhle tedy ne:
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Korupce ve společnosti

Příspěvek od Dugi »

Plně souhlasím, jsme fórum o kosmonautice a i když se subfórum jmenuje Volná diskuse, neznamená to, že tu může být úplně všechno. Stále by se debata měla týkat kosmonautiky, což není případ tohoto vlákna.
Na fóru jsi nováček, takže chápu, že nemusíš znát všechny místní zvyklosti. Proto nebudeme tvoji chybu nijak trestat. Jen napiš, že sis to bereš na vědomí a já pak tohle vlákno smažu.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
hulvath
Re: Korupce ve společnosti

Příspěvek od hulvath »

Tady nenajdes vhodne respondenty, treba ja se nikdy nedostal do pozice ze by me nekdo chtel korumpovat - a jak rad bych byl... :D

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“