Jak se diskutuje

Název mluví za vše
savage
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Registrován: 27.1.2018 12:12
Jak se diskutuje

Příspěvek od savage »

Ahoj, moje kurátorka chce, abych po propuštění z vězení chodil víc mezi lidi a více se zajímal. Tak mě napadlo chodit na besedy o kosmu. Jen bych potřeboval vědět, jak to tam chodí, a zda si mám brát třeba pepřák anebo teleskop.

Kdyby mě někdo chtěl napadnout.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Jak se diskutuje

Příspěvek od Dugi »

Ahoj, vítám tě na našem fóru.
Na diskuse o kosmonautice a kosmu chodí slušní lidé. Takže nic z toho, co popisuješ, tam nebudeš potřebovat. Stejně jako to nepotřebuješ v kině, divadle nebo v restauraci.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
savage
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Registrován: 27.1.2018 12:12
Re: Jak se diskutuje

Příspěvek od savage »

Tak u mě je problém že snadno vylítnu. Tak mě napadlo mít u sebe pepřák, abych se vyhul tomu že zase někomu způsobím těžké ublížení na zdraví. A to se ji stalo v životě už třirkrát. Prevence je lepší než léčba.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Jak se diskutuje

Příspěvek od Dugi »

Tohle asi nechám bez komentáře.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
savage
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Registrován: 27.1.2018 12:12
Re: Jak se diskutuje

Příspěvek od savage »

proč?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Jak se diskutuje

Příspěvek od Dugi »

Protože jestli takhle uvažuješ, tak jsi nebezpečný a dokud nebudeš své emoce zvládat, tak je bezpředmětné uvažovat o tom, že bys někam chodil.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
savage
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Registrován: 27.1.2018 12:12
Re: Jak se diskutuje

Příspěvek od savage »

Já své emoce zvládám, já zcela cíleně a úderně zaútočím.

Není v tom nějaký zkrat. Jenom nesnesu když mi někdo odporuje. Proto mě napadlo vytrestat někoho pepřákem, namísto fyzického násilí.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Jak se diskutuje

Příspěvek od Dugi »

Diskuse s člověkem, který má opačný názor bez fyzického násilí, je základním předpokladem slušného chování. Pokud to nezvládáš, musíš se to naučit. Ale k tomu náš portál neslouží.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
petrsida
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3881
Reputace: 3041
Bydliště: Lysá nad Labem, Tanvald
Registrován: 27.1.2012 22:17
Re: Jak se diskutuje

Příspěvek od petrsida »

savage píše:Já své emoce zvládám, já zcela cíleně a úderně zaútočím.

Není v tom nějaký zkrat. Jenom nesnesu když mi někdo odporuje. Proto mě napadlo vytrestat někoho pepřákem, namísto fyzického násilí.
Pokud na někoho bezdůvodně nastříkáš pepřak, tak je to fyzické násilí, leda by možná pomohlo ho nastříkat v takové situaci sobě do očí, abys nezaútočil na druhého ....

Nevím, spíš bych doporučil sezení v psychologické skupině, s tím zvládáním agrese by se mělo něco dělat
savage
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Registrován: 27.1.2018 12:12
Re: Jak se diskutuje

Příspěvek od savage »

Tak ne bezdůvodně. Tak já reaguji, když někdo nedělá, co mu řeknu, tak tak dlouho útočím a provokuji až mu rupnou nervy. A pak je to legtimní sebeobrana.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“