Drát na ochranu před EMP

Název mluví za vše

Drát na ochranu před EMP

Příspěvekod hulvath » 19 říj 2017, 23:08

Vesmirny drat za 100 miliard USD by mel ochranit Zemi pred EMP : http://www.osel.cz/9603-solarni-erupce- ... 0-let.html
hulvath

Re: Kurva drat :)

Příspěvekod Wopat » 19 říj 2017, 23:25

Hulváte, hulváte :Takhle tedy ne:
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Wopat
Zkušený vesmírný veterán
Zkušený vesmírný veterán

Příspěvekod Dugi » 19 říj 2017, 23:29

Hele prostě mi nedáváš jinou možnost. Tohle ber jako poslední varování předtím, než dostaneš antihodnost. Název vlákna jsem změnil a ty začni buďto respektovat vzorce chování, podle kterých se zvládají chovat ostatní desítky uživatelů, nebo přijde trest. Vysvětloval jsem ti to už několikrát, ale slova si nemají význam. Tohle je poslední slovní napomenutí!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Dugi
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod hulvath » 20 říj 2017, 00:44

Dugi píše:Hele prostě mi nedáváš jinou možnost. Tohle ber jako poslední varování předtím, než dostaneš antihodnost. Název vlákna jsem změnil a ty začni buďto respektovat vzorce chování, podle kterých se zvládají chovat ostatní desítky uživatelů, nebo přijde trest. Vysvětloval jsem ti to už několikrát, ale slova si nemají význam. Tohle je poslední slovní napomenutí!

Serife, nemas smysl pro srandu :) A Kenny ze Southparku muze ? :D
hulvath

Re: Drát na ochranu před EMP

Příspěvekod Jardax » 20 říj 2017, 06:49

Kennyho zabili...
Jardax
Zkušený vesmírný veterán
Zkušený vesmírný veterán

Re: Drát na ochranu před EMP

Příspěvekod Dugi » 20 říj 2017, 10:04

Řeknu k tomu jen jedno - to, že někde je nějaké chování běžné, neznamená, že je možné kdekoliv. Máme tu určité standardy chování, které zvládají desítky ostatních uživatelů, takže chyba bude zřejmě na tvé straně. Ber to fakt jako poslední slovní varování.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Dugi
Administrátor
Administrátor

Zpět na Volná diskuse