Ročníková práce - Opouštění Země

Název mluví za vše
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ketivab
Správce profilu na Twitteru
Správce profilu na Twitteru
Příspěvky: 525
Reputace: 1
Bydliště: Země
Registrován: 10.11.2016 16:27
Ročníková práce - Opouštění Země

Příspěvek od Ketivab »

Dobrý den,
Zpracovávám ročníkovou práci do školy z angličtiny na téma Leaving Earth - Opuštění Země. Budu se zabývat důvody, proč bychom to (ne)měli dělat a hlavně také průběhem opouštění Země - kam (zde bych nejvíce přiblížil následující: vesmírné stanice, Mars, Exoplanety), jak, co budeme potřebovat, časová osa, problémy, které mohou nastat atd. Chtěl bych se zeptat, zda nevíte o jakémkoli kvalitním materiálu (knihy, stude nebo jiné nápady, které by se mi mohli hodit) ze kterého bych mohl čerpat informace. Zatím jsem si objednal knihu How we'll live on Mars od S. Petranek, snad jsem udělal dobře. :)
Děkuji. ;)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Ročníková práce - Opouštění Země

Příspěvek od Dugi »

Dovolil jsem si vlákno přesunout ze sekce knihy, která by se měla věnovat opravdu jen recenzím knih. Věřím, že někdo jistě poradí.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3257
Reputace: 4014
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Ročníková práce - Opouštění Země

Příspěvek od Vaclavik »

Ketivab píše:Dobrý den,
Zpracovávám ročníkovou práci do školy z angličtiny na téma Leaving Earth - Opuštění Země. Budu se zabývat důvody, proč bychom to (ne)měli dělat a hlavně také průběhem opouštění Země - kam (zde bych nejvíce přiblížil následující: vesmírné stanice, Mars, Exoplanety), jak, co budeme potřebovat, časová osa, problémy, které mohou nastat atd. Chtěl bych se zeptat, zda nevíte o jakémkoli kvalitním materiálu (knihy, stude nebo jiné nápady, které by se mi mohli hodit) ze kterého bych mohl čerpat informace. Zatím jsem si objednal knihu How we'll live on Mars od S. Petranek, snad jsem udělal dobře. :)
Děkuji. ;)
Odborné studie jsou dostupné třeba na http://www.globalspaceexploration.org, je to samozřejmě jenom jeden pohled na problém.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“