Dvě souběžně letící družice

Název mluví za vše
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 154
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Dvě souběžně letící družice

Příspěvek od Lakely »

Člověk na chvíli zmizí a vy společnými silami vše vyřešíte. Tahle diskuze tu byla po dlouhé době opravdu živá a komplexní.

Digiart: Space 40 je perfektní stránka a také jí všem vřele doporučuji ;) Jinak perfektní informace, které jsi sem dodával.

Tano: Ale je fakt, že je škoda, že to UFO nevyšlo :-D

Dugi: Opět si ukázal že jsi skvělý vůdce fóra, skládám poklonu nad vedením této diskuze :klaní se:
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Dvě souběžně letící družice

Příspěvek od Dugi »

Lakely: Skvělý vůdce? :-D nepřeháněj. Nic extra jsem neudělal ;)
Ale souhlasím, že tahle záležitost byla skvělá v tom, že to tady skutečně žilo. Tohle fórum zatím něco podobného nezažilo. A jsem moc rád, že tady mám registrované takové aktivní uživatele. :palec nahoru: Skutečně mě vždycky moc těší když někdo napíše na fórum nějaký příspěvek. A v posledních hodinách jsem tenhle super pocit zažil hned několikrát. Takže díky za to všem a doufám, že se brzy obejví nějaká další podobně plodná debata.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
stana85
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 179
Reputace: 9
Registrován: 11.6.2011 15:14
Re: Dvě souběžně letící družice

Příspěvek od stana85 »

Už několikrát jsem viděl dvě družice za sebou. Jako by táhla jedna druhou na laně. :lol:
„Jásání nad Starlinky je jásáním nad komíny uhelných elektráren jako symbolem pokroku,“
Jana Tichá
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Dvě souběžně letící družice

Příspěvek od Dugi »

Když se poštěstí, tak je to opravdu pěkný pohled. Já třeba nikdy nezapomenu na okamžik, kdy jsem současně pozoroval ISS a vzdalující se raketoplán Discovery (STS-133), který během přeletu hodil jasný odraz od svých otevřených dveří nákladového prostoru. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“