Ota Kabelka

Název mluví za vše
OtoKabelka
Ota Kabelka

Příspěvek od OtoKabelka »

Čau,m já sem kdysi psal ale nyní se nemohzu už připojit na ten samej účet.
Ste se ptaly, proč mám vědce za parazity. Je to prostý: voni nemaj limity. Já dělám v pondiku na recyklaci odpadků, a kdfyž nevytřídím určitý quantum, tak nedostanu prémie a ještě na mě šéf řve.

Ti vědátoři seděj a jedí při práci, jak sem viděl v dokumentech, já když si sednu tak hned na mě držkujou.

A to nemluvím o penezých, já beru 8. tisíců čistého, a voni tak těžký prachy.
Já bych je hnal! Nejdřív kvoty na počet vynálezů za měěsíc, jako mám já, a pak ještě nějaký lekce pokory.
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Ota Kabelka

Příspěvek od Lakely »

Hezké sobotní odpoledne.
Máme tu několik možností, jak reagovat na váš příspěvek. Buďto jste člověk, který si rád dělá z druhých legraci a chce je vyprovokovat k nikam nesměřujícím diskuzím, aby je pak mohl obviňovat z toho, že nechápou běžné lidi a že jsou namyšlení, popřípadě to někde jako negativní reklamu rozmáznout na internetu. V tom případě není třeba na vás reagovat.
Nebo jste nějaká zvláštní výjimka, která po mnoho let žila uzavřena jen ve svém světě, uzavřena vnějším vlivům a svůj životní rozhled máte někde u konce špičky vašeho nosu a v tom případě je zbytečné vám cokoli říkat.
V obou případech je vlastně jakákoli reakce zbytečná. Hezký pokus, pokud se nás snažíte vyprovokovat, tak je mi trochu smutnu, že tímto způsobem, kdy urážíte běžné lidi (Styl vyjadřování, gramatika i názory... já znám obyčejné lidi a vím, že dokáží o věcech přemýšlet, ale vy je stylizujete do obrazu složitější opice, promiňte mi ten výraz, nakonec opice mám rád). Tak či tak, děkujeme za váš názor, hezky si s ním žijte a přeji vám krásný zbytek víkendu. Jděte třeba ven, uvidíte jak je svět zajímavý ;)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Pajos
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 211
Reputace: 3
Registrován: 1.12.2012 21:39
Re: Ota Kabelka

Příspěvek od Pajos »

že já tuším proš se kabelka nemuže připojit ke svemu profilu :lol: :-D , na straně 2 pranýře je též postih :roll:

http://www.kosmonautix.cz/viewtopic.php ... 1&start=20
Škoda že ve světě kde jde štěpit atom, nejdou bořit lidské předsudky. - Albert Einstein
OtoKabelka
Re: Ota Kabelka

Příspěvek od OtoKabelka »

A ty jsi snad nějakej neobyčenj človějk že znáš "obyčejné lidi" ?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Ota Kabelka

Příspěvek od Dugi »

Antihodnost už vypršela, byla jen na dva měsíce.

Tohle vlákno přesouvám jinam, protože v téhle sekci nemá co dělat. K tvým názorům asi nemá smysl se vyjadřovat, protože pokud nevidíš rozdíl mezi vysoce kvalifikovaným postem vědce a manuálně pracujícího člověka ať už co se náročnosti práce, nebo platového ohodnocení týče, tak nemá smysl pokračovat v debatě.
Aby nevznikl omyl - nechci snižovat společenský význam manuálně pracujících lidí. Každá společnost potřebuje pekaře, cestáře, zametače a i pracovníky třídících linek. Pokud bychom měli všichni titul, tak by tyhle práce nikdo nedělal a společnost by se zhroutila. Ale stejně jako společnost potřebuje manuálně pracující lidi, tak potřebuje i pravý opak - elitní vědce, kteří dlouhé roky tvrdě studovali a teď pracují hlavou. Za to si zaslouží odpovídající platové ohodnocení.

P.S. Piš příspěvky ve Wordu a pak je sem zkopíruj, protože tyhle gramatické chyby trhají oči. Máme tu na fóru několik uživatelů, kteří mají dysgrafii, nebo podobou poruchu, ale snaží se psát normálně. U tebe není vidět ani snaha.
P.P.S. Pamatuj, že pokud se budeš chovat tak, jako na svém starém profilu, tak znovu přijdou represivní zásahy.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Ota Kabelka

Příspěvek od Lakely »

Já jen na svoji obhajobu doplním, že stejně jako Dugi považuji manuálně pracující lidi za důležité a označení obyčejní nemělo nic společného s tím, že bych se považoval za neobyčejného. Bylo to je pro lepší rozlišení vykládaného. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
OtoKabelka
Re: Ota Kabelka

Příspěvek od OtoKabelka »

Tak mě nejvíc trápý že mam nizskej společenskej status, a že si na mě každej votevře hubu. To by být nemělo.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Ota Kabelka

Příspěvek od Dugi »

Samozřejmě s tím souhlasím - člověka bychom neměli posuzovat jen podle toho, jakou práci vykonává. Existuje spousta skvělých lidí, kteří se živí manuálně. Povyšovat se nad někoho jen kvůli tomu, že dělá manuálně je pitomost. Ale tohle je už mimo tématický rámec našeho fóra, takže přijmi mojí dobře mířenou radu - další pokračování už budu brát jako OT. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
OtoKabelka
Re: Ota Kabelka

Příspěvek od OtoKabelka »

též proto sem to založil do kaopitoly "volná diskuze" 8-)
OtoKabelka
Re: Ota Kabelka

Příspěvek od OtoKabelka »

Jo, a ještě nabízím králičí maso... kdo je z Ústí nad labem, tak pěstupu králíky a kdo má chuť tak je i porazim a kuchnu.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“