Hodinky Sturmanskie Gagarin

Název mluví za vše
Zamčeno
herpeto1000
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 3
Reputace: 0
Registrován: 1.3.2014 20:05
Hodinky Sturmanskie Gagarin

Příspěvek od herpeto1000 »

Nabízím k prodeji nové pánské hodinky Sturmanskie Gagarin, zakoupené letos v lednu v Německu. Hodinky jsou nepoužité, není ani oddělána folie z hodinek a na kolečku, kde se nastavuje čas je stále plomba.
Hodinky mají mezinárodní záruku.
Prodávám protože jsem je chtěl dát jako dárek otci, ale matka mě předběhla a zakoupila jiné hodinky (v jiné cenové kategorii, takže jsme se rozhodli mu dát ty dražší
Sturmanskie Gagarin jsou legendární hodinky, tento model měl Yuri Gagarin při svém letu do vesmíru v roce 1961.
Hodinky jsou voděodolné, mají velmi kvalitní kožený pásek a přesný quartz pohon.
Něco o značce:
Značka Sturmanskie byla založena v roce 1949, tyto hodinky byly určeny převážně pro vojenské piloty a nebylo je možné zakoupit v obchodech. 12. dubna 1961 se stal Gagarin prvním člověkem ve vesmíru v lodi Vostok 3KA-2. Během jeho letu do vesmíru měl na sebou právě náramkové hodinky Sturmanskie, které se staly prvními hodinkami ve vesmíru. Na této misi byla prověřena jejich kvalita a schopnost za velmi extrémních podmínek, jako je stav bez tíže.
V roce 2013 byla vytvořena řada hodinek pro normální prodej a bylo tím navázáno na historické úspěchy. Značka Sturmanskie se zaměřuje na vysoce kvalitní hodinky srovnatelné se západní konkurencí za velmi příznivou cenu.
Velmi stylové hodinky obzvlášť pro fandy vesmíru.

Cena 2500 kč

Obrázek
Obrázek
Obrázek

v případě zájmu mne můžete napsat na [email protected]
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Hodinky Sturmanskie Gagarin

Příspěvek od Dugi »

Vítám tě na našem fóru. Obsah tvého příspěvku je sice tématicky lehce na hraně, ale nechám ho tu, protože s kosmonautikou souvisí. Jen nám slib, že až hodinky prodáš, tak našemu webu zachováš věrnost a budeš sem psát i o běžné kosmonautice. :-D
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
herpeto1000
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 3
Reputace: 0
Registrován: 1.3.2014 20:05
Re: Hodinky Sturmanskie Gagarin

Příspěvek od herpeto1000 »

Ahoj, děkuji za přivítání, omlouvám se, pokud je to na hraně a slibuji, že pak příspěvek smažu, napadlo mne, že by to zde mohl ocenit nějaký fanda vesmíru. :-) raději bych, aby je měl někdo, kdo o tom něco ví, proto jsem zkusil inzerci tady.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Hodinky Sturmanskie Gagarin

Příspěvek od Dugi »

Však právě proto jsem tady ten příspěvek nechal. ;)
Omlouvat se nemusíš :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
herpeto1000
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 3
Reputace: 0
Registrován: 1.3.2014 20:05
Re: Hodinky Sturmanskie Gagarin

Příspěvek od herpeto1000 »

Hodinky jsou prodány, nevím jak smazat vlákno, proto prosím o jeho smazání správce. Děkuji za možnost tu inzerovat.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Hodinky Sturmanskie Gagarin

Příspěvek od Dugi »

Vlákno jen uzamknu. Jsem rád, že hodinky našly majitele, ať je s nimi spokojený. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Zamčeno

Zpět na „Volná diskuse“