Hledáme nové autory pro blog

Novinky o dění na Mezinárodní vesmírné stanici
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Dugi »

Vážení uživatelé našeho fóra,
jak mnozí z Vás jistě vědí, hlavní vstupní branou na náš portál je blog kosmonautix.cz, který vznikl v září 2012 (to to letí!). Momentálně u nás vychází minimálně jeden článek denně, přičemž stále častěji jsou ty články dva. Rádi bychom do naší redakce přivedli novou krev v podobě dalších autorů, kteří jsou aktivní na našem fóru. Na základě Vašich příspěvků můžeme odhadnout, jaký obor Vás nejvíce baví i to, jakým stylem píšete. Navíc chceme, aby se redaktorská základna rekrutovala z uživatelů fóra - to je ostatně důvod, proč neděláme náborové akce třeba na Facebooku - přišlo by mi to trochu nedůstojné. Pokud tedy přispíváš na naše fórum a chtěl by ses stát členem naší redakce, ozvi se. Pro upřesnění přidám pár důležitých informací:
  • Vstupem do naší redakce se k ničemu nezavazuješ. Nehrajeme na nějaké pevně dané termíny, nebo kvóty, kolik článků musí ten dotyčný napsat. Respektujeme, že autoři mají školu, práci, kamarády a další povinnosti. Od začátku razím heslo, že nikoho do psaní nenutím a nechávám autory, aby psali pouze pokud mají čas a chuť. Pokud bych je nutil, nikdy by výsledek nestál za to. Pokud autor nenapíše třeba čtvrt roku žádný článek, nic se neděje.

    Pokud si myslíš, že máš málo času a nestíhal bys dělat dlouhé články, žádný strach. Kromě velkých článků vychází v průběhu dne i články krátké, které se věnují tématům, pro která nestojí za to zakládat dlouhé články. Většinou jde o nějaké aktuální informace, zajímavou infografiku, pár obrázků, nebo video. Napsat takový příspěvek nezabere o moc víc času, než napsat příspěvek na fórum.

    Pokud si myslíš, že to bude složité, tak se neboj. Všem novým autorům jsem plně k dispozici a rád každému poradím ohledně ovládání redakčního systému (který je mimochodem velmi intuitivní).

    Ve výběru témat nemáme žádná omezení - stačí, aby se téma týkalo kosmonautiky, jinak autorům klacky pdo nohy neházíme a cenzura u nás taky nefunguje. :lol:

    Tvorba článků u nás není žádným způsobem honorována. Odměnou je nám pochvala od čtenářů.
Pokud Tě nabídka zaujala a jsi na fóru aktivní, ozvi se a rádi Tě přijmeme do našich řad.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Adhara
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 149
Reputace: 25
Bydliště: Kremnica, Slovensko
Registrován: 14.2.2015 18:24
Kontaktovat uživatele:
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Adhara »

Nedá mi nespýtať sa... neberte to prosím ako rýpanie alebo také niečo – len ma to úprimne zaujíma: Keď máte takú vysokú frekvenciu vydávania nových článkov (min. jeden denne), prečo potom zháňate ďalších autorov? Aby trochu odbremenili tých starých? :-) Viem, že nová (kvalitná) krv je väčšinou vítaná, ale skôr by som chápala nábor do redakcie na takom serveri, kde mávajú tak dva nové články do roka...
Uživatelský avatar
Amper
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2129
Reputace: 214
Bydliště: Plzeň
Registrován: 20.7.2012 12:53
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Amper »

Pro mrtvej server nikdo psat nezacne :-)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Dugi »

Jsem rád, že se ptáš. ;-)
Je to přesně tak, jak píšeš. Naším cílem je rozložit současnou zátěž mezi více lidí. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
AllyPritelVsech
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od AllyPritelVsech »

Chci psát pravdu. Ač si myslím, že to nemá smysl, ptám se, zda bych tak nemohl činit, stojí-te li náhodou o má kázání. Vzhledem k tomu, že se to tu hemží tričky s jadernými zbraněmi, tak je tomu třeba, soudím.
AllyPritelVsech
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od AllyPritelVsech »

Zde jsem uploadnul svá nová videa, tak koho to zajímá, budu jenom rád, zamysleme se

https://www.youtube.com/watch?v=Y9vM-cWjess
AllyPritelVsech
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od AllyPritelVsech »

S vašimi nápady mi můžete psát do soukromých zpráv.
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6263
Reputace: 1530
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od ptpc »

???
AllyPritelVsech
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od AllyPritelVsech »

ptpc píše:???
Tak to vypadá, že jsem se opět velmi zmýlil. Nejsem zde zkrátka vítán, administrátor Dušan mi chce opět dát BAN, ač by k tomu měl sebemenší důvod, je mi líto. Stále však věřím v dobro a odpuštění, jen tady je to místo pekelné.
Samuel123
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 17
Reputace: 0
Bydliště: Komárno, Slovensko
Registrován: 15.1.2017 17:37
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Samuel123 »

Pomocou akého programu pracujete na blogu Kosmonautix.cz ????????
Samuel

Odpovědět

Zpět na „ISS“