Jak držet hladovku.

Debata o projektech dalších, drobnějších kosmických agentur
Odpovědět
Bloodlines1
Jak držet hladovku.

Příspěvek od Bloodlines1 »

Ahoj já se rozhod že kosmonautika je špatná věc co stojí moc peněz a potřeboval bych vědět jak ji sabotovat nedá se třeba držet přes bílým Domem hladovku aby to celý zrušili anebo je třeba pro kosmonautiku těžce důležitej nějakej minerál že bych třeba sabotoval jeho těžbu to mě taky napadlo já se chci angažovat a zaručit že už žádná raketa nevystartuje ze země rozdodl jsem že že to je můc celoživotní cíl a budu za to bojovat zuby nehty viděl jsem film o tom že když člověk moc chce bůh mu dá za pravdu.
EugeneSpace
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 61
Reputace: 2
Bydliště: Hluboká nad Vltavou
Registrován: 3.4.2018 21:51
Kontaktovat uživatele:
Re: Jak držet hladovku.

Příspěvek od EugeneSpace »

Fajn, ale je ti jasný, že ti to nevyjde. ROFL Po celým světě je spousty firem, které se zabývají kosmonautikou a nejen ní. Podle mě je ta tvoje hladovka nebo sabotáž úplně zbytečná. ROFL ROFL ROFL
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Jak držet hladovku.

Příspěvek od Dugi »

Tak to bychom měli vyřešené.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Jak držet hladovku.

Příspěvek od Wopat »

Bloodlines1 píše:Ahoj já se rozhod že kosmonautika je špatná věc co stojí moc peněz...
A já jsem se rozhodl, že špatný jsi ty, jelikož do mnoha vláken tohoto fóra píšeš příspěvky nesouvisející s danými tématy.
To, jestli je kosmonautika dobrá nebo špatná nezáleží na tvém rozhodnutí, ale na součtu pozitivních a negativních přínosů pro lidstvo a jejich vzájemném poměru. Takovou věc nerozhodneš sám. Pouze na to můžeš mít nějaký subjektivní názor. A pokud chceš mít názor co nejvíce se přibližující realitě, zkus si sepsat plusy a mínusy kosmonautiky. Chtěl bych tvůj seznam vidět.
Rád bych tě informoval, že kosmonautika nestojí moc peněz. Naopak, v porovnání s jinými položkami státních rozpočtů jsou peníze vyhrazené kosmonautice směšné. A to se často jedná o opravdu nesmyslné nebo přímo špatné položky, které nám skutečně škodí. Takže pokud mohu navrhnout, zkus sabotovat něco jiného.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
CarlJARx
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 412
Reputace: 389
Registrován: 8.5.2017 12:32
Re: Jak držet hladovku.

Příspěvek od CarlJARx »

Nešlo by toto vlákno smazat (schovat) je to hrůza, že je tu něco podobného.
Předem děkuji.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Jak držet hladovku.

Příspěvek od Dugi »

Ono stačí na něj nereagovat, postupně se zaspamuje dolů. Tím, že jsi napsal komentář, jsi ho vystřelil ve výpisu nahoru.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“