Kritické momenty kosmonautiky

Tady můžete diskutovat o všech knihách, které souvisí s popularizací kosmounautiky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Dugi »

Dámy a pánové,
už není důvod cokoliv tajit. Kdo byl na včerejší StreamFans Party, ten se už tuhle novinku dozvěděl, k Vám ostatním se dostává až nyní.
Mám tu čest Vám konečně oznámit, čeho se týká onen "tajemný nový projekt", o kterém jsme se já a vai občas zmínili.
Na podzim se na Streamu rozjede nový pořad pojmenovaný Kritické momenty kosmonautiky. Bude zaměřený nejen na notoricky známé nehody typu Challenger a Columbia, ale budeme se v něm věnovat i misím, které sice dopadly dobře, ale od tragédie je dělil jen kousek.
Součástí seriálu bude i kniha, ve které budou všechny příběhy popsány podrobněji, protože do videa se všechno nevejde.
Autorem knihy i hlasovým průvodcem v seriálu bude vai777, já budu mít na starosti střih a zpracování videí.
O termínech spuštění pořad, zahájení prodeje knihy a dalších detailech Vás budeme průběžně informovat. Ale mám opravdu velikou radost, že mohu po několika měsících shodit hradbu mlčení. Doufám, že budete mít z Kritických momentů stejnou radost, jako my.

Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Edemski
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1652
Reputace: 584
Bydliště: Ostrava
Registrován: 9.8.2012 15:58
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Edemski »

Těším! BTW proč je na obru Endeavour? Nějak si nevybavuji nějaký kritický moment :-)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Dugi »

Vypadá pěkně. Titulní strana rozhoduje o tom, aby čtenáře zaujala. Na druhou stranu jsme moc nechtěli dávat tam nějaký "provařený" záběr třeba z exploze Challengeru.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Edemski
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1652
Reputace: 584
Bydliště: Ostrava
Registrován: 9.8.2012 15:58
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Edemski »

Tak to jo :-) :palec nahoru:
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od tomas »

Ještě jednou gratulace. Jednoznačně nejlepší zpráva dnešního dne. Už se těším, jak se bude skvět v domácí sbírce s vlastnoručním podpisem autora. :slint:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Dugi »

Bude se to tam určitě vyjímat přímo skvostně. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 154
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Lakely »

Paráda! Vypadá to moc pěkně. Společně se seriálem... to je tedy něco. Gratuluji všem zapojeným a samozřejmě nejvíce Vaiovi :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Dugi »

Vai zatím učí a tak si myslím, že až přijde, tak se bude hodně divit, co všechno se za tohle dopoledne stalo. :-) Už jsem ho na to trochu připravil přes SMS. :-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 589
Reputace: 127
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od matej »

Skvelá správa :tlesk:
Som skutočne zvedavý na ten seriál a poličku na knihu mám pripravenú, dúfam, že tam nebude dlho bez vesm. osudov. ;)
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Dugi »

Všechno má svůj čas, uvidíme. Vždyť VO skončily teprve nedávno. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Knihy“