Kritické momenty kosmonautiky

Tady můžete diskutovat o všech knihách, které souvisí s popularizací kosmounautiky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gubarev
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6684
Reputace: 9
Bydliště: Praha Letná
Registrován: 17.2.2013 20:24
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Gubarev »

Já dorazil na hvězdárnu 21:32, a slečna pořadatelka už mi akorát řekla, že jste 10 minut předtím odešli.
A to jsem tak 15 minut bloudil, pač jsem šel poprvé zadem od Strahova od kolejí (lanovka nejezdí), a
najít průchod v té tmě na Petřín byl husarský kousek. :facepalm:
"It is much easier to believe than to understand"
CHris Hadfield
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od tomas »

Ty jo, to je taková škoda. :(
Kdybys cinknul, že už jsi na cestě, tak jsme určitě počkali. To mě mrzí, rád bych tě poznal osobně.

Každopádně, vaiovi a ostatním děkuju za úžasný večer, Streamu za perfektní zajištění akce a osazenstvu hvězdárny za poutavý astronomický výklad.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Dugi »

Tak to je fakt škoda! Jaj to mě mrzí a přitom na mě máš číslo - ještě od té Plzně, že?

Jinak křest byl super. Nevím, jestli se to zdálo jen mně, že jsem do toho byl tak namočený, ale zdálo se mi to super. Moc děkuju všem, kdo dorazili. Bylo super vidět tolik lidí a promluvit si s nimi. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 589
Reputace: 127
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od matej »

Nezdalo sa ti to! Bolo príjemné spoznať ľudí s rovnakými záujmami :palec nahoru:
Ďakujem aj Navi-mu za robenie spoločnosti pri čakaní na vlak skoro do polnoci a pri pivku.
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)
Uživatelský avatar
Navi
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 437
Reputace: 38
Registrován: 20.7.2013 18:45
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Navi »

Byla to povedená akce a jsem moc rád, že jsem se jí zúčastnil.

Škoda Gubareve, že jsi se někomu neozval. Jak píše matej, zašli jsme ještě na pivko k hlaváku a příjemně pokecali.

Jinak jsem si tam udělal fotku křtu. Pak mi něco začalo zlobit na telefonu a jak jsem si s tím hrál, tak jsem si tu fotku omylem smazal :facepalm:
Takže se těším až se tu objeví nějaké oficiální i neoficiální fotky.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Dugi »

Mám radost, že i matej dorazil ve zdraví domů a těším se, že se zase někdy brzo uvidíme. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 640
Reputace: 271
Bydliště: Pardubice
Registrován: 2.9.2010 19:12
Kontaktovat uživatele:
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od MilanSpace »

Bylo to včera bezva. A parádní nápad s "křtícím" médiem - to fakt nemělo chybu!!! :lol:
Naposledy upravil(a) MilanSpace dne 28.10.2015 12:55, celkem upraveno 1 x.
-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Dugi »

Jo, chtěli jsme být originální :-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3946
Reputace: 375
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od vai777 »

Přátelé, chci se omluvit, ještě jednou omluvit a taky poděkovat.
První omluva je za zpoždění, s jakým sem píšu. Až před cca hodinkou a půl jsem se dostal z Prahy domů a tedy k rozumnému připojení.
Druhá omluva je za to, jak jsem se skoro po anglicku vytratil. Moje rodinka ale chtěla slavit a byl objednaný stůl v jedné restauraci. Mrzí mě, že jsem s Vámi nemohl zůstat trochu déle, zvlášť když si uvědomím, že matej vážil cestu až z Blavy. Ale znáte to, některá rozhodnutí prostě naši blízcí udělají za nás... :(
Tím se dostávám k poděkování. Pánové, moc Vám všem děkuji za jeden z nejkrásnějších dnů v životě. Nesmírně si vážím toho, že jsem měl předevčírem večer Vaši osobní podporu (a věřte, že když jsem na úvod vcházel do sálu, dušička ve mně byla mrňavá :? ). Moc rád jsem Vás všechny viděl a moc rád jsem taky poznal nové tváře. Bez Vás všech by to nebylo ono. :klaní se:
Slibuju, že se budu snažit Vám to vynahradit - už teď se těším na tradiční sraz! ;)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Nemo
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 255
Reputace: 2
Bydliště: Praha
Registrován: 17.10.2013 6:44
Re: Kritické momenty kosmonautiky

Příspěvek od Nemo »

Pozdě, ale přece. Děkuji všem za zajímavý večer na Petřínské hvězdárně. Vai, bylo mi ctí a potěšením poznat autora téhle perfektní knihy. Děkuji za věnování. Ať se daří nejen na poli pracovním. :klaní se:

Odpovědět

Zpět na „Knihy“