Wernher von Braun

Tady můžete diskutovat o všech knihách, které souvisí s popularizací kosmounautiky
OtoKabelka
Wernher von Braun

Příspěvek od OtoKabelka »

Nějakej nácek, co stavěl pro Německí vojska rakety. Divím se, že ho po válce nezastřelili a místo toho dostal politickej azyl v USA.

To je mi ale věc! Amíci jsou furt demokracie a podobně, ale pak toto. Měli ho buďto pifnout, anebo ho zavřít a nechat ho vo lochu ne z něj dělat občana a privilegovanou osobu.
Uživatelský avatar
MRR
Zkušený vesmírný průzkumník
Zkušený vesmírný průzkumník
Příspěvky: 317
Reputace: 1
Bydliště: SR
Registrován: 4.4.2014 16:13
Re: Werner Vonbraun

Příspěvek od MRR »

Vieš nechcem hneď kritizovať, ale : 1. volal sa Wernher von Braun ( von- šľachtický titul ( bol barón, jeho matka von Quinstop mala dokonca kráľovský pôvod ), píše sa s malým ), Američanom sa dal zajať sám, a tý ho v tej dobe potrebovali ako soľ , vzhľadom na "pokročilosť" raketovej techniky v USA po vojne. Prosím ťa píš spisovne ! Ja nie som čech, ale "pifnout" či iné výrazy dokážem rozoznať. Vzhľadom k tvojim predošlim príspevkom by som to už teraz nebral na ľahkú váhu. FÓRUM NIE JE NA TO ABY SI TU PRESADZOVAL SVOJE POLITICKÉ A IDEOLOGICKÉ HODNOTY. ( ja s nacistami síce tiež nesympatizujem, ale nepíšem to tu a ani nemám potrebu to sem písať.)

Nikto ťa odtaiľ nevyhadzuje, pokiaľ sa budeš správať slušne tak sa na to aj zabudne. Pokiaľ budeš naďalej zakladať OT vlákna, šíriť spam, naschvál používať trolling a iné doslova podvratné metódy, dlho tu nezostaneš. Vybrať si musíš sám. Ak to takto zostane aj naďalej, ja sa k tomu už vyjadrovať nebudem a myslím, že poletíš.

Inak o von Braunovi sa tu myslím už písalo.
Naposledy upravil(a) MRR dne 26.4.2014 23:51, celkem upraveno 2 x.
"Nemali by sme sa na vesmír pozerať očami racionalizácie odborníka. Elegantné bohatstvo bolo vždy podstatou prírody".... ( Wernher von Braun )
OtoKabelka
Re: Werner Vonbraun

Příspěvek od OtoKabelka »

Jo ale nměkl bejt občan poslední kategorie a ne prominent.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Werner Vonbraun

Příspěvek od Dugi »

Tohle je jasný trolling. Kdybys napsal své argumenty slušně, dalo by se o tom diskutovat. Ale takhle si jen podřezáváš větev. Odteď máš Podmínku s výstrahou na 4 měsíce (viz vlákno Pranýř). Měl jsi dost možností začít se chovat slušně. Pokud to nedokážeš, smažu ti profil. Já nežertuju.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
OtoKabelka
Re: Werner Vonbraun

Příspěvek od OtoKabelka »

Ne, já to prostě nechápu: já třeba viděl plakáty Americký armády kde bylo vo tom že jsou němci podlidi a podobně, třeba sem viděkl jak američani mlátili zajatý vojáky a pak toto - mě to nejde narozum. Nechápu.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Werner Vonbraun

Příspěvek od Dugi »

Neřeš to! Von Braun byl elitní vědec, jehož unikátní práce a výsledky si nezaslouží, aby ses o ně otíral. Opakuju, neřeš to! Jsi v podmínce s výstrahou.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
OtoKabelka
Re: Werner Vonbraun

Příspěvek od OtoKabelka »

Já jednám s každým stejně - jako můj tatík, v armádě byl stejnej na vojíny i na svý nadřžízený. Ale měl sílu tak si na něj nikdo netroufl.

Prosdtě bych pověsil kadžého, nebo nikoho, Rozdíly vedou jen k neřestem.
Uživatelský avatar
MRR
Zkušený vesmírný průzkumník
Zkušený vesmírný průzkumník
Příspěvky: 317
Reputace: 1
Bydliště: SR
Registrován: 4.4.2014 16:13
Re: Werner Vonbraun

Příspěvek od MRR »

Dugi píše:Neřeš to! Von Braun byl elitní vědec, jehož unikátní práce a výsledky si nezaslouží, aby ses o ně otíral.
:palec nahoru: :palec nahoru: :palec nahoru:
"Nemali by sme sa na vesmír pozerať očami racionalizácie odborníka. Elegantné bohatstvo bolo vždy podstatou prírody".... ( Wernher von Braun )
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Werner Vonbraun

Příspěvek od Dugi »

Umíš číst? Psal jsem ti NEŘEŠ TO. Ty fakt chceš, abych ti smazal profil? Jdeš tomu hodně naproti když ignoruješ moje rady, doporučení i pokyny.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
OtoKabelka
Re: Werner Vonbraun

Příspěvek od OtoKabelka »

Tak normálně se ptám proč to tak je, nejsem na něj nějakj sprostej. Ale dobře no.

Odpovědět

Zpět na „Knihy“