PlanetáriumFest 2013

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3945
Reputace: 370
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: PlanetáriumFest 2013

Příspěvek od vai777 »

Tak jak to vypadá? Potkáme se v neděli? :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: PlanetáriumFest 2013

Příspěvek od Dugi »

No určitě budu rád.
Měli bysme se domluvit, kde se sejdeme. Jak jsem psal v předchozím příspěvku - do Ostravy bych rád přijel kolem poledne. Nemůžu ale zaručit, že to fakt stihnu. Přinejhorším bych Vás poprosil o chvilku strpení.
Přijel bych na tohle parkoviště. Moje auto poznáte snadno, jiné podobné tam nebude - tmavě zelené krabicoidní Suzuki Wagon. :-D
Zahájení festivalu je od dvou hodin, takže bysme měli čas na oběd. Odjel bych domů něco po páté hodině.Viz minulé příspěvky. ;)

Moc se na to těším. Jak na festival samotný, tak hlavně na lidi. Těším se, kdo všechno z našeho fóra přijde. Zatím to vypadá na vaie a KitFista. :palec nahoru: Ostatní se samozřejmě mohou přidat taky. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3945
Reputace: 370
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: PlanetáriumFest 2013

Příspěvek od vai777 »

Tak tohle auto je opravdu nepřehlédnutelné. ;)
Zatím to vypadá, že bych měl mít čas, takže kolem poledne se tam budu pohybovat.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
KitFisto
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 532
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava/Szczecin
Registrován: 10.7.2012 8:25
Re: PlanetáriumFest 2013

Příspěvek od KitFisto »

Pokud dorazím, tak později, takže pokud budu stíhat Dugiho přednášku, tak si poslechnu :)
Science flies you to the moon
Religion flies you into buildings.
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3945
Reputace: 370
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: PlanetáriumFest 2013

Příspěvek od vai777 »

PlanetáriumFest i minisetkání se vyvedlo, byť jen se dvěma členy fóra- Dugim a mnou. Jsem rád, že jsem se konečně s Dugim setkal, byl to moc příjemný pokec. A na přehlídce pořadů bylo znát, že v Dugim máme tady na fóru tvůrce pořadů v profi kvalitě! :palec nahoru:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: PlanetáriumFest 2013

Příspěvek od tomas »

Podle toho soudím, že měly Dugiho dokumenty úspěch. Gratuluju :tlesk:

Takže jste si vyzkoušeli květnové setkání v malé sestavě. :-D
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3945
Reputace: 370
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: PlanetáriumFest 2013

Příspěvek od vai777 »

Jojo, taková minimalistická generálka ;)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: PlanetáriumFest 2013

Příspěvek od Dugi »

Právě jsem se vrátil ... ne z hradu, ale z Ostravy. V rukou a nohou mám 512 kilometrů, jsem utahaný, ale šťastný.
Chtěl bych moc poděkovat vaiovi, že dorazil a že bylo prakticky pořád o čem mluvit. Dokonce jsme se nad obědem v restauraci zabrali do debaty o sovětském raketovém programu tak, že jsme málem nestihli zahájení festivalu. :lol:

Já bych to nadšení trochu brzdil, Vesmírné výzvy bych s pořady hvězdáren nesrovnával, ten rozdíl tam je, já o něm vím. ;)
A mimochodem, moderátor festivalu mne v polovině promítání nečekaně vyzval, abych předstoupil před publikum a popsal jim, jak VV vytvářím. Nebylo to domluvené, takže jsem z toho byl celkem paf. No mlel jsem páté pes deváté, ale to hlavní jsem snad řekl. :lol:
Mimochodem, tomasi vzpomněl jsme si na Tebe. V rámci festivalu promítali i dokument o Tvé oblíbené Cassini. ;) Byl to jediný pořad promítaný na kopuli nafukovacího planetária. Byl to neuvěřitelný zážitek vidět jak kolem tebe prolétávají úlomky tvořící Saturnovy prstence. A slovenský dokument MARS - pátrání prachu rudé planety byl taky super. :palec nahoru:

Takže ještě jednou díky moc vaiovi za účast a moc se těším na společné setkání v Jihlavě. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Fidas
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 111
Reputace: 0
Registrován: 21.1.2013 14:34
Re: PlanetáriumFest 2013

Příspěvek od Fidas »

To musela byt paráda. Mrzí mě ,že sem se nedostal do OV dřív, dojel sem až v 9 večer... :hlavou proti zdi
Uživatelský avatar
KitFisto
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 532
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava/Szczecin
Registrován: 10.7.2012 8:25
Re: PlanetáriumFest 2013

Příspěvek od KitFisto »

No tak jsem tu po hodně dlouhé době. Většinu doby jsem neměl přístup na net, takže vím jen tak všeobecně co se stalo a jak se dívám na počet stránek v nových příspěvcích, tak to bude na dlouho. Snad nás během té doby nikdo nekontaktoval a nikde lidstvo nepřistálo :) Dávam to sem, jelikož to je poslední téma, kde jsem něco psal, tak jen oznamuji přítomnost :tlesk: No a jdu se na to vrhnout...
Science flies you to the moon
Religion flies you into buildings.

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“