41. díl - Leden 2013

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 41. díl - Leden 2013

Příspěvek od Dugi »

Kluci, předem se omlouvám, ale existuje možnost, že 42. díl Vesmírných výzev nahraju na Stream nikoliv zítra, ale se zpožděním. Dneska jsem si napsal text a zítra jsem chtěl načíst komentář a stříhat. Ale při dnešní večeři se mi ulomil kus zubu tak nešťastně, že trčí z dásně směrem k jazyku. Tím pádem musím zítra ráno k zubařce a nevím, jak na tom budu se schopností mluvit. Možná se bude i trhat, uvidíme.
Každopádně existuje i možnost, že bude všechno v pohodě a já text bez problémů načtu a video sestříhám včas. Tuhle zprávu píšu předem pro jistotu - abyste případně věděli, co se děje, pokud by tu video včas nebylo. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: 41. díl - Leden 2013

Příspěvek od vai777 »

Ajajaj, Vv počkají, zdraví je přednější.Tak ať Ti to dobře dopadne! ;)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: 41. díl - Leden 2013

Příspěvek od tomas »

Tak hlavně, aby tě to moc nebolelo a dobře to dopadlo. Souhlasím s vaiem, že zdraví je přednější.

Já bych ti klidně ty komentáře načetl, ale to by byli diváci, zvyklí na tvůj hlas, zmatení. ;)

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“