Vesmírné výzvy 2012

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Samo1995 »

Proste krása :D Tento rok ich je poriadne veľa :D
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Dugi »

Všech 11 balíčků jsem už zabalil. Pokud zítra nezapadnu sněhem cestou na poštu tak se už zítra vydají na cestu ke svým adresátům. ;)

Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Samo1995 »

O CD Vesmírné výzvy sa veľmi pochvalne vyjadril Ing. Tomáš Přibyl.
Do ruky a do optické mechaniky se mi dostala trojice DVD „Vesmírné výzvy“ z let 2010, 11 a 12. Velmi pěkný a záslužný počin! (A především trvalý: kdo se někdy upsal k nějaké podobné pravidelné činnosti, dobře ví, o jakou řeholi jde. Pět let neaktualizovaných webů je plný internet...) Klobouk dolů před autorem (je jím Dušan Majer, duchovní otec serveru forum.kosmonautix.cz): osobně si velmi vážím toho, že s limitovanými prostředky dokáže odvést kvalitní práci. Není umění udělat solidní věc, když máte odpovídající zázemí (lidské, technické, finanční, časové...) – ale vyprodukovat profesionální kvalitu v – řekněme – neprofesionálních podmínkách, to už je nějaký kumšt. Kéž by podobných projektů vznikalo více!
Správu nájdete v príspevku z 26.júla 2013
http://www.kosmonaut.cz/
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Dugi »

Díky, že jsi to sem dal. Už jsem mu poslal děkovný mail za to, že se o tomhle projektu zmínil. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“