Vesmírné výzvy 2012

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Dugi »

Stejně jako v letech 2010 a 2011 chystám na leden vydání souhrnného DVD s názvem Vesmírné výzvy 2012. Jeho součástí budou všechny díly tohoto pořadu, které vyšly v průběhu roku 2012.
Dalo by se říci, že je to jakási videokronika kosmonautiky. Každý, kdo si DVD objedná, dostane památku, ke které se bude moci kdykoliv vrátit, zopakovat si dění v roce 2012 a to bez ohledu na to, zda využije přehrávání na PC, nebo na stolním přehrávači.

Na začátku letošního roku jsem vypustil DVD Vesmírné výzvy 2011. Jak to dopadlo? Celkově si jej objednalo 5 lidí. Z našeho fóra to byl pouze Lakely. Ostatní objednavatelé si všimli zmínky v prosincovém díle Vesmírných výzev. Kromě těchto 5 DVD dostali zdarma po jednom disku Tommy a tomas, coby poděkování za moderátorské služby, jedno DVD zůstalo v mém archivu a jedno putovalo ke kolegovi z práce, který mi semtam dá nějaký tip co by se dalo na pořadu zlepšit. Celkově jsem tedy vyrobil 9 disků, což úplně stejný počet jako u DVD Vesmírné výzvy 2010.

Jaká je cena? Stejná jako vloni. Jedno DVD Vesmírné výzvy 2012 bude stát přesně 75 Kč + poštovné. To vloni dělalo něco kolem 70 korun. Objednat si samozřejmě můžete i Vesmírné výzvy 2010 a Vesmírné výzvy 2011. U nich je cena stejná. Disků mohu do jedné zásilky dát libovolný počet. Poštovné se platí pouze jednou. Pokud by někdo preferoval osobní odběr (v Jihlavě), tak poštovné samozřejmě neplatí. Jelikož máme na fóru uživatele ze Slovenska, existuje možnost poslat zásilku i tam, jen je nutné počítat s vyšším poštovným. Cena v eurech by se pak řešila až při konkrétní objednávce podle aktuálního kurzu.

Každý disk před odesláním osobně zkontroluju a zjistím, zda se dá přehrát. Každý uživatel našeho fóra, který si DVD objedná dostane speciální verzi, která bude mít na obalu vytištěno věnování s nickem uživatele.

K rozesílání zásilek dojde v průběhu ledna. Prozatím vás ale požádám, jestli byste sem nenapsali PŘEDBĚŽNĚ A NEZÁVAZNĚ, zda byste o DVD měli zájem - abych mohl alespoň rámcově odhadnout zájem.
Až budu mít DVD připravené, což přijde tak v polovině ledna, tak to zde oznámím a vyzvu případné zájemce, aby mi napsali objednávkovou soukromou zprávu se svou adresou.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od vai777 »

Já zájem mám, už teď zcela určitě závazný ;)
A pokud bych mohl koupit i předchozí ročníky, byl bych moc rád!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Greene »

Já mám také zájem :) ZÁVAZNĚ :D
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
Uživatelský avatar
KitFisto
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 532
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava/Szczecin
Registrován: 10.7.2012 8:25
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od KitFisto »

Taky budu mít zájem ;)
Science flies you to the moon
Religion flies you into buildings.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Dugi »

Díky za zájem, kluci. Objednávky spustíme během ledna.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Lakely »

Přeci bych letos nemohl vynechat, přeci jen, DVD Vesmírných výzev mají u mě čestné místo, protože nejen, že jsou plné zajímavých informací, ale mají i výborné obaly a výborně vypadají :-D Tudíž, se mnou můžeš také počítat. ;)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od tomas »

Přidávám se k seznamu odběratelů DVD
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Dugi »

Tomasi, Ty a Tommy máte DVD jisté už teď a zdarma. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Wopat »

Já bych také poprosil... :) A nejspíš všechny tři kusy.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
indian22
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 958
Reputace: 3
Bydliště: Sušice
Registrován: 7.10.2011 10:25
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od indian22 »

Taky si vezmu všechny tři kousky.

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“