Vesmírné výzvy 2012

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Samo1995 »

hmm... No krása. Vyzerá to fakt super. Už sa teším ako mi to dorazí :D :tlesk:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Dugi »

Kluci, vydržte ještě minimálně týden, než spustím objednávky. Nestíhám. :?
Práce sice v pohodě, ale čáru přes rozpočet mi udělala chřipka, která mě uložila do postele a v posledních dnech se navíc přidaly luxusní bolesti stoliček. Jsem rád, že jsem dneska dostříhal DV a NO. Na to, abych se soustředil na výrobu DVD se momentálně necítím. Takže ještě chvíli vydržte, díky. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3946
Reputace: 375
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od vai777 »

Hlavně v pohodě, ono to neuteče. Zdraví je přednější a chřipka dokáže pořádně potrápit. Tak ať máš co nejpříjemnější (v rámci možností) marodění, Dugi!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od tomas »

Tak už dorazila chřipka i na Vysočinu. U nás byla v prosinci. Jestli máš podobný průběh jako jsem měl já, tak ti opravdu nezávidím a divím se, žes dal v tom stavu DV a NO. Na nich nebyla žádná indispozice vůbec znát.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Dugi »

Díky, jsem rád, že to nebylo nápadné. Však jsem taky ten text DV načítal snad čtvrt hodiny. Po každém odstavci pauza, odkašlat, napít se ... a tak pořád dokola.
Myslím, že ke spuštění objednávek by mohlo dojít v prvním únorovém týdnu.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Dugi »

Kluci, mám dobré zprávy.
Master DVD je hotové, teď už probíhá jen celková kontrola. Právě před pár minutami jsem si DVD pouštěl na DVD přehrávači abych ho zkontroloval. A zatím jsem nenarazil na žádnou chybu.
V pátek nakoupím potisknutelná DVD + krabičky a o víkendu MOŽNÁ spustím objednávky. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
! ! ! Spouštím objednávky ! ! !

Příspěvek od Dugi »

Kluci zlatí, je to tu! Spouštím objednávky! Pokud máte zájem o DVD Vesmírné výzvy 2012, napište mi soukromou zprávu. Do ní napište o kolik DVD (a kterých) máte zájem + Vaši kompletní adresu, tedy:

Vaše jméno a příjmení
Ulice a číslo popisné
Město
Poštovní směrovací číslo

Soukromou zprávu volím kvůli tomu, abyste nemuseli veřejně ukazovat svoje bydliště. Slibuji, že Vaše osobní údaje nikde nezveřejním. ;)
S odesíláním balíčků začnu během následujícího týdne. Každého z Vás budu o odeslání balíčku individuálně informovat přes soukromou zprávu. Až Vám balíček dorazí, dejte mi, prosím vědět, zda DVD funguje jak má. Každý disk sice doma otestuju, ale co s ním udělá Česká pošta, to je ve hvězdách. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Dugi »

Už jsem obdržel několik ostrých objednávek a za všechny moc děkuju. :palec nahoru:

Už mám na stole připravených několik DVD, ale jejich expedice se bohužel trošičku pozdrží, protože mi zlobí tiskárna. Zítra se jí pokusím domluvit a během příštího týdne (snad už konečně) začnu odesílat balíčky.
Každého budu o odeslání informovat přes SZ.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Premet229
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 113
Reputace: 0
Registrován: 15.3.2012 22:48
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Premet229 »

Až to bude, tak to bude.
Technice někdy hold neporučíš... Někdy se musí i vyměnit, ale snad to nebude tak zlé!
Přeji klidné a úspěšné domlouvání tiskárně a ať nemáš místnost pocákanou od inkoustu... :)
Jinak se už moc těším!
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2012

Příspěvek od Dugi »

Tak, tiskárna už šlape jak má. Včera jsem dodělal zbytek objednávek. Celkově jsem v téhle várce vyrobil 17 ks DVD Vesmírné výzvy 2012, 7 ks Vesmírných výzev 2011 a 7 kusů Vesmírné výzvy 2010. A tady už vidíte všechny obaly hezky vyskládané vedle sebe:





Mimo fórum si DVD objednali dva lidé. Kromě toho pošlu několik balíčků nikoliv na dobírku, ale zdarma. Bude to projev díků za spolupráci (takový balíček dostane třeba Stream).

P.S. Zítra zkusím balíčky zabalit a během příštího týdne s nimi zamířím na poštu. Jelikož v pondělí asi kvůli střihu DV / NO nebudu stíhat, dostanu se k odeslání nejspíš v úterý, nebo ve středu. Každého z Vás pak budu o odeslaném balíčku osobně informovat přes SZ. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“