7. díl - březen 2010

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
7. díl - březen 2010

Příspěvek od Dugi »

Konec měsíce znamená nový díl Vesmírných výzev. Ani závěr března 2010 není výjimkou a proto se můžete těšit již na sedmé vydání tohoto seriálu. V dnešním díle se budeme věnovat třem nejzásadnějším událostem, které obletěly kosmonautický svět v uplynulém měsíci.
Čeká nás vypuštění víceúčelové meteorologicko/solární družice GOES-P, přípravy raketoplánu Discovery na misi STS-131 a problémy s tím spojené a také konec 22. Expedice a přistání Sojuzu TMA-16.



V dnešním díle jsem oproti minulým vydáním aplikoval několik změn, které, jak doufám, zvýší kvalitu Vesmírných výzev. V první řadě jsem vyměnil klasický mikrofon k PC za profesionální nahrávací aparaturu (ohromný dík patří mému kolegovi, který mi ji na poskytl), takže komentáře mají teď mnohem čistší zvuk a je jim lépe rozumět. Druhou změnou je používání zdrojových souborů ve vyšší kvalitě a s vyšším rozlišením. Skoro by se dalo říct, že na novou úroveň se posouvá jak audio, tak i video stránka.
Pokud se Vám sedmý díl Vesmírných výzev líbil, napište sem, jaký na něj máte názor. Pokud byste chtěli něco vylepšit, ozvěte se také, konstruktivní kritika pomáhá zlepšovat.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“