26. díl - říjen 2011

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
26. díl - říjen 2011

Příspěvek od Dugi »

Dnes je poslední říjnový den a proto nemůže chybět nejnovější díl Vesmírných výzev. Celkem se jedná již o šestadvacáté pokračování. A čemu se tento pořad dnes věnuje? Najdete tu zahájení budování evopského navigačního systému Galileo, záběry Země natočené z paluby Mezinárodní vesmírné stanice a start zásobovací lodi Progress 45P.



Pokud máte k videu nějaké připomínky (ať už pozitivní, nebo negativní), ozvěte se. Konstruktivní kritika pomáhá v rozvoji. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
VV 26. díl - říjen 2011

Příspěvek od tomas »

Ty záběry noční Země jsou prostě úchvatné. Jsem rád, že díky delší stopáži Vesmírných výzev oproti Dobývání vesmíru se Ti jich tam vešlo víc. Úžasné jsou i blesky, které jsou na záběrech krásně vidět.
Každopádně pěkný díl, škoda že trochu zapadl díky shodě termínu vydání s Dobýváním vesmíru. Tak mu alespoň pomůžu tímto příspěvkem na hlavní stranu. :)
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 154
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: 26. díl - říjen 2011

Příspěvek od Lakely »

Však to znáš Dugi, já povětšinou jen chválím. Je to jasné, kdo dnes jen tak z nadšení, dělá tak skvělou činnost a chce obohacovat, znalostmi, životy ostatních lidí :) . K tomuhle dílu, skutečně nemám konkrétní připomínky, jako vždy to mělo dobrou kvalitu a bylo to nabyté informacemi. Jsem rád, že VV zůstávají nadále klidným prostředím pro předání informací. Který jiný pořad by si mohl dovolit v klidu ukázat podobné záběry z vesmíru a nehodit tam žádnou reklamu. To je to nejhezčí na VV, nejsou dotknuty komercí, jsou informativní, občas uchvacující a tak to má být. :)
Jen tak dál! :palec nahoru:
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 26. díl - říjen 2011

Příspěvek od Dugi »

Díky za pochvalu. Jsem rád, že se ti pořad líbí. A doufám, že podobně oslovuje i další diváky. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
baranka
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 962
Reputace: 2
Bydliště: Znojmo
Registrován: 28.8.2011 12:42
Kontaktovat uživatele:
Re: 26. díl - říjen 2011

Příspěvek od baranka »

Lakely píše:Však to znáš Dugi, já povětšinou jen chválím. Je to jasné, kdo dnes jen tak z nadšení, dělá tak skvělou činnost a chce obohacovat, znalostmi, životy ostatních lidí :) . K tomuhle dílu, skutečně nemám konkrétní připomínky, jako vždy to mělo dobrou kvalitu a bylo to nabyté informacemi. Jsem rád, že VV zůstávají nadále klidným prostředím pro předání informací. Který jiný pořad by si mohl dovolit v klidu ukázat podobné záběry z vesmíru a nehodit tam žádnou reklamu. To je to nejhezčí na VV, nejsou dotknuty komercí, jsou informativní, občas uchvacující a tak to má být. :)
Jen tak dál! :palec nahoru:
Absolutní souhlas. Jedinou reklamu co bych akceptoval, by byla asi tato: ;)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 26. díl - říjen 2011

Příspěvek od Dugi »

Tak to je dobrý :-D
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
rebus
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 149
Reputace: 0
Bydliště: Dačice
Registrován: 25.7.2011 16:40
Re: 26. díl - říjen 2011

Příspěvek od rebus »

Super, ta reklama mě dostala :)

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“