25. díl - září 2011

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
25. díl - září 2011

Příspěvek od Dugi »

A je to tu. Pokud se někdo bál, že po spuštění projektu Dobývání vesmíru zaniknou Vesmírné výzvy, ten se mýlil. Dnes přináším 25. díly pořadu Vesmírné výzvy, který obsahuje hodnocení měsíce září z pohledu kosmonautiky. A že to bylo plodné období! Těšit se můžete na 5 velkých reportáží (Tiangong 1, GRAIL, SLS, UARS a přistání Sojuzu TMA-21). Doufám, že se Vám bude dnešní příděl líbit.



Vzhledem k tomu, že mi Stream umožnil vytvoření pořadu Dobývání vesmíru, rozhodl jsem se, že počínaje 25. dílem budu Vesmírné výzvy umísťovat exkluzivně pouze na portál Stream.cz. Pokud jste tedy byli zvyklí hledat Vesmírné výzvy na YouTube, počítejte s tím, že se tam už žádný nový díl neobjeví.
A závěrem bych Vás znovu rád požádal o zpětnou vazbu - co říkáte na 25. díl Vesmírných výzev? Co se vám líbí nejvíc a co byste naopak změnili? Každá konstruktivní kritika pomáhá. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
rebus
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 149
Reputace: 0
Bydliště: Dačice
Registrován: 25.7.2011 16:40
Re: 25. díl - září 2011

Příspěvek od rebus »

Jako obvykle výborné, jen ten Stream se mi občas seká. :klaní se:
mikeš
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 26
Reputace: 0
Registrován: 30.9.2011 19:57
Re: 25. díl - září 2011

Příspěvek od mikeš »

Mě se to také líbilo.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 25. díl - září 2011

Příspěvek od Dugi »

rebus, mikeš - oběma děkuju za reakci. Jsem rád, že se vám video líbí.
Ohledně sekání: Dělá ti to na Streamu jen u tohohle videa, nebo i u jiných?
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Johnny
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 35
Reputace: 0
Bydliště: sever
Registrován: 8.3.2011 17:01
Re: 25. díl - září 2011

Příspěvek od Johnny »

Super jako vždy, nemám co dodat :palec nahoru:
"Vesmír je kniha, kterou nikdo nedočte do konce"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 25. díl - září 2011

Příspěvek od Dugi »

Díky, Johnny. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: 25. díl - září 2011

Příspěvek od Lakely »

Jak jsme již říkal u minulých dílů, Dugi si drží dobrou kvalitu a ne jinak je tomu i zde. Už jen to, že mi teprve Vesmírné výzvy přinutily začít aktivněji používat portál Stream.cz je úspěchem. Dělám si jen legraci. Skvělá práce, uvidíme jak se budou VV doplňovat s Dobýváním vesmíru. Zdá se to být rozjezd skutečně zajímavého projektu a já ti do budoucna držím palce, ať tě nic neodradí a tvůrčí nadšení jen roste. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 25. díl - září 2011

Příspěvek od Dugi »

Taky doufám, že mě elán neopustí. :) A do budoucna se budu snažit kvalitu nejen udržet, ale třeba i vylepšit. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
indian22
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 958
Reputace: 3
Bydliště: Sušice
Registrován: 7.10.2011 10:25
Re: 25. díl - září 2011

Příspěvek od indian22 »

Vesmírné výzvy sleduju pár týdnů a jsme nadšený, moc díky, něco takového mi chybělo.
Asi budu kamenován za propagaci platformy, nicméně Stream (Libovolné video) se mi seká na dvou solidních počítačích s vydlema (XP) :hlavou proti zdi a v Linuxu (Ubuntu) to na obou jede.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 25. díl - září 2011

Příspěvek od Dugi »

Ahoj,
vítám tě u nás na fóru. ;) Jsem moc rád, že ses u nás registroval. Chtěl bych se hned na začátek zeptat, jestli ti máme tykat, nebo vykat, ptám se na to každého nováčka. :)
A k tvému příspěvku - V první řadě - rozhodně se nemusíš bát, že bysme tě kamenovali. :-D Na fóru máme přátelské vztahy a jak říkám - konstruktivní kritika je vždy vítaná, protože pomáhá rozvoji a brání zakrnění. :)
Druhá část - Je to zvláštní. Od některých lidí slýchám, že se jim to video seká, jiní říkají, že Stream přehrává normálně. Je to 50:50 a mezi těmi, kterým se videa přehrávají dobře jsou i uživatelé Windows.
Teď budu možná vařit z vody a teoretizovat, nicméně nejsou v tom třeba nějaké nedoinstalované videokodeky? :Drbe se na hlavě:
P.S. A díky za pochvalu Vesmírných výzev. Jsem moc rád, že se náš pořad divákům líbí. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“