20. díl - duben 2011

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
20. díl - duben 2011

Příspěvek od Dugi »

A máme tu další malé jubileum. Náš seriál o kosmonautických aktualitách má za sebou "teenagerovské roky" a dostal se na dvacítku. :)
Co vás v tomto dílu čeká? Nemůžeme začít ničím jiným, než monstrózními plány společnosti SpaceX, dále nás čeká start lodi Sojuz TMA-21 a na závěr se podíváme na odklad startu raketoplánu Endeavour. Kromě těchto tří velkých reportáží se v díle našlo místo i pro tři "krátké zprávy".



Doufám, že se Vám nový díl Vesmírných výzev líbí. Pokud ano, dejte vědět, pokud ne, ozvěte se taky. ;) Zpráva pro Lakelyho: Na tvůj návrh ohledně výměny podkresové hudby jsem nezapomněl a pořád na něm pracuju. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Johnny
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 35
Reputace: 0
Bydliště: sever
Registrován: 8.3.2011 17:01
Re: 20. díl - duben 2011

Příspěvek od Johnny »

Jako vždy parádní práce Dugi, už jsem se nemohl dočkat až si po obědě pustím Vesmírné výzvy. A ta podkresová hudba se mi moc líbí nedovedu si představit nějakou jinou, ale to bude asi tím že už jsem si na tuhle zvykl :) ale těším se jestli najdeš nějakou ještě lepší než je tahle. Už aby bylo 1.6. a byl tu další díl, jen tak dál :palec nahoru:
"Vesmír je kniha, kterou nikdo nedočte do konce"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 20. díl - duben 2011

Příspěvek od Dugi »

Díky za reakci, Johnny, jsem rád, že se ti Vesmírné výzvy líbí. ;)
Co se podkresové hudby týče, tak mám úplně stejný "problém" jako ty. VV stříhám už rok a půl a pořád je v nich tahle hudba. Při střihu ji slyším nesčetněkrát, když ladím střihy jednotlivých pasáží, za tu dobu se mi vryla do paměti tak hluboko, že najít něco jiného, co by tuhle melodii předčilo je výkon opravdu nelehký. :krčící rameny:
Každopádně ale asi udělám anketu, ve které se budou moci uživatelé fóra vyjádřit, zda jsou spíše pro změnu, nebo pro zachování stávajícího stavu.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 154
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: 20. díl - duben 2011

Příspěvek od Lakely »

Také se musím připojit a pochválit tento díl VV. :palec nahoru: Opět skvěle odvedená práce, ale měl bych se hlavně vyjádřit k tomu podkresu. Já bych měl uvést na pravou míru, že současný podkres je určitě dobrý, v podstatě, stejně jako vy, jsme si na něj už dost zvykl a tak Dugi, můj návrh na změnu hudby ber jen jako vítanou věc, pokud nalezneš něco lepšího, pokud ne, tak určitě nedělej nic násilného a hudbu neměň, tohle je určitě dobré, nechci tě příliš komplikovat život a změna rozhodně není nutná :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 154
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: 20. díl - duben 2011

Příspěvek od Lakely »

Jak koukám na anketu, tak dobrý nápad, uvidíme jak dopadne hlasování, mám chuť se omlouvat, že jsme s tím nadělal tolik starostí, uvidíme, já tedy už také koukal po něčem, čím by se to dalo nahradit, nic jsme nenašel no.
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 20. díl - duben 2011

Příspěvek od Dugi »

Díky za pochvalu i Tobě, Lakely. Tvůj tip na obměnu podkresové hudby beru jako radu, nebo návrh. ROzhodně mi to v žádném případě nekomplikuje život, to se bát nemusíš ;) . Starosti jsi mi rozhodně nenadělal a určitě se nemáš za co omlouvat. :) Jde mi jen o to, aby lidi viděli, že jejich názory nehážu za hlavu, ale opravdu se jimi zabývám.
A jak jsi sám trefně poznamenal - ve vedlejším vláknu se zrovna probírá budoucnost hudebního podkresu, takže uvidíme, kolik má který názorový proud stoupenců. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tano
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 241
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava
Registrován: 1.11.2009 9:31
Re: 20. díl - duben 2011

Příspěvek od Tano »

Také musím pochválit skvělou práci a konečně i zvuk je tak jak má být (v obou sluchátcích stejně), takže nic mě nerušilo a sledoval jsem vše se zájmem až do konce. :palec nahoru:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 20. díl - duben 2011

Příspěvek od Dugi »

Tak to se mi ulevilo. Jsem moc rád, že se tenhle nepříjemný problém podařilo vyřešit. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: 20. díl - duben 2011

Příspěvek od digiart »

Dugi klobouk dolu, jako vždy perfektní práce :klaní se: moc se těším na další díl :palec nahoru:.
Zvuk je jak má být moc dobře se poslouchá tvůj komentář k videu a co se hudby týká je jen na tobě jestli ji necháš či změníš :palec nahoru: .
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 20. díl - duben 2011

Příspěvek od Dugi »

Díky za pochvalu, digiarte, všichni jste mne velice potěšili. Tyhle komentáře mi dělají opravdu moc velkou radost.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“