15. díl - listopad 2010

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
15. díl - listopad 2010

Příspěvek od Dugi »

Máme tu další, tentokrát už patnáctý díl seriálu Vesmírné výzvy. V listopadovém vydání si připomeneme 3 největší události, která se v uplynulém měsíci udály.
Opomenout nemůžeme odklady startu raketoplánu Discovery na misi STS-133, dále si připomeneme ruský výstup do volného kosmu z ISS. A ve třetí „reportáži“ zůstaneme na ISS. Čeká nás oddělení a přistání Sojuzu TMA-19.



Kdyžtak dejte vědět, jestli se Vám tenhle díl líbí či nikoliv a jestli máte nějaký tip na vylepšení, sem s ním. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 154
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: 15. díl - listopad 2010

Příspěvek od Lakely »

Jako vždy skvělá práce :palec nahoru:
Obzvlášť je fajn, že jsi zrekapituloval ty problémy kolem startu raketoplánu. Už jsem se v tom začínal ztrácet. :-D

No, rád ybch měl nějakou poznámku na zlepšení, ale když mi nic nenapadá, tak je to asi velice dobře udělané. Jen tak dál ;)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 15. díl - listopad 2010

Příspěvek od Dugi »

Ahoj,
je pravda, že ohledně peripetií s Discovery bylo víc než dost a taky jsem si musel při psaní udělat "časovou osu" abych se v tom neztratil. :-D
Těší mě, že se Ti Vesmírné výzvy líbí :) .
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tano
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 241
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava
Registrován: 1.11.2009 9:31
Re: 15. díl - listopad 2010

Příspěvek od Tano »

Ano, opět dobrá práce. Líbí se mě, že už na konci zase alespoň trošku říkáš na co se máme těšit další měsíc. To mě u minulých dílů trochu chybělo. Takže za mě :palec nahoru:

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“