14. díl - říjen 2010

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
14. díl - říjen 2010

Příspěvek od Dugi »

Máme tu konec měsíce a proto mi dovolte prezentovat další shrnutí uplynulých dní. Jako obvykle k tomu využijeme seriál Vesmírné výzvy. Tentokrát nás čeká už jeho 14. díl. Těšit se můžete na informace o vypuštěné čínské družici Chang’e 2, start lodi Sojuz nové generace a třetím tématem je příprava posádky na misi STS-133. Video už leží na serverech YouTube i Stream, takže si ho můžete pustit odkud je libo. ;)



Pokud se Vám díl Vesmírných výzev líbil, dejte nám vědět. Chcete na našem seriálu něco vylepšit? Ozvěte se také.
P.S. V reportáži o Sojuzu a jsem využil fotky, které na naše fórum umístil digiart, za což mu velice děkuju. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 154
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: 14. díl - říjen 2010

Příspěvek od Lakely »

Perfektní jako vždy. Jen s těží bych tomuto seriálu něco vyčítal. Jsem rád, že to stále děláš. :palec nahoru:

PS: Už je prezentovaný i přes skupinu na FB :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: 14. díl - říjen 2010

Příspěvek od digiart »

Dugi jako vždy paráda :klaní se: a jak píše Lakely není co vyčítat moc se těším na další díl :palec nahoru: . Budu se snažit i nadále zásobovat toto fórum fotografiemi.
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“