14. díl - říjen 2010

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy

14. díl - říjen 2010

Příspěvekod Dugi » 31 říj 2010, 20:42

Máme tu konec měsíce a proto mi dovolte prezentovat další shrnutí uplynulých dní. Jako obvykle k tomu využijeme seriál Vesmírné výzvy. Tentokrát nás čeká už jeho 14. díl. Těšit se můžete na informace o vypuštěné čínské družici Chang’e 2, start lodi Sojuz nové generace a třetím tématem je příprava posádky na misi STS-133. Video už leží na serverech YouTube i Stream, takže si ho můžete pustit odkud je libo. ;)

Pokud se Vám díl Vesmírných výzev líbil, dejte nám vědět. Chcete na našem seriálu něco vylepšit? Ozvěte se také.
P.S. V reportáži o Sojuzu a jsem využil fotky, které na naše fórum umístil digiart, za což mu velice děkuju. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Dugi
Administrátor
Administrátor

Re: 14. díl - říjen 2010

Příspěvekod Lakely » 31 říj 2010, 21:01

Perfektní jako vždy. Jen s těží bych tomuto seriálu něco vyčítal. Jsem rád, že to stále děláš. :palec nahoru:

PS: Už je prezentovaný i přes skupinu na FB :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Lakely
Správce profilu na FB a G+
Správce profilu na FB a G+

Re: 14. díl - říjen 2010

Příspěvekod digiart » 31 říj 2010, 23:42

Dugi jako vždy paráda :klaní se: a jak píše Lakely není co vyčítat moc se těším na další díl :palec nahoru: . Budu se snažit i nadále zásobovat toto fórum fotografiemi.
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník

Zpět na Vesmírné výzvy