Vesmírné výzvy 2014

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2014

Příspěvek od Dugi »

Já si propojil televizi s počítačem přes HDMI a taky spokojenost :-)
Jsem rád, že to všichni berete takhle. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 589
Reputace: 127
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Vesmírné výzvy 2014

Příspěvek od matej »

Venuj sa tomu, v čom vidíš zmysel, a po prečítaní tvojho odôvodnenia to fakt bola dobrá voľba. ;)
Ako napísal MaG: "I tak toho děláš podle mě víc, než zvládneš v budoucnu" - je to všetko o dobrovoľnosti a ja som Ti vďačný za kozmonautix.
Na blogu sa v komentároch niekto vyjadril dosť provokatívne, o "zelenáčoch redaktoroch" a vôbec si neuvedomuje, že dostane pod nos informácie, ktoré ho stoja jedno kliknutie a autor sa tomu venuje vo voľnom čase a potom dostane takýto demotivujúci odkaz, ktorý postupne berie energiu a tým pádom nás všetkých oberá o cenné informácie.
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2014

Příspěvek od Dugi »

Díky, budu se i do budoucna snažit dělat smysluplné věci, které těší i ostatní. ;)

Každý má právo na názor. Nikdy bych se nechtěl dostat do stavu, kdy by nás všichni jen chválili. Kritika je potřeba. Někdy zamrzí, ale pro zdravý rozvoj jakéhokoliv projektu je potřebná. Přesto je potřeba rozlišovat konstruktivní a destruktivní kritiku. Tu první je potřeba vnímat, druhou házet za hlavu. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“