62. díl - Říjen 2014

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
62. díl - Říjen 2014

Příspěvek od Dugi »

Vesmírné výzvy vyrábím už víc než 5 let, ale tohle jsem ještě nezažil. Už v posledních dnech jsem si říkal, jak bude tenhle díl plný informací - Blízký průlet komety Siding Spring kolem Marsu, nehoda rakety Antares, Čínská mise Chang'e 5 T1 a 3 výstupy do volného kosmu. Plány mi trochu zhatila Čína, jejíž návratové pouzdro se mělo od Měsíce vracet až pár minut před půlnocí. Nu což, říkal jsem si, počkám se zveřejněním, až bude jasné, jak to dopadlo. Jenže pak přišla zpráva o havárii lodi SpaceShipTwo a bylo jasné, že tohle téma není možné v souhrnu největších událostí měsíce vynechat. Ve výsledku jsem se tak do postele dostal až ve čtvrt na čtyři ráno. Pokud by se Čína od Měsíce nevracela takhle pozdě, bylo by video na Streamu už večer a doplnění nehody už by bylo komplikované. Cesty osudu jsou zkrátka nevyzpytatelné. Doufám, že se divákům bude tento díl líbit.



Minulý díl si do této chvíle pustilo 1827 diváků.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
astronaut
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 27
Reputace: 0
Registrován: 25.2.2013 22:11
Re: 62. díl - Říjen 2014

Příspěvek od astronaut »

riadne hutny diel parada :palec nahoru: to bolo udalosti aj ked tie neuspechy sukromnych firiem a hlavne smrt pilota ...
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 62. díl - Říjen 2014

Příspěvek od Dugi »

Jsem rád, že se ti to líbilo. Osobně bych raději připravoval díly bez těchto nehod. Ale ke kosmonautice to zkrátka patří. Na to si musíme zvyknout.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“