Vesmírné výzvy 2013

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Spooky
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 2
Reputace: 0
Registrován: 27.12.2012 15:06
Re: Vesmírné výzvy 2013

Příspěvek od Spooky »

Zdravím vespolek,

rád bych si předem objednal Vesmírné výzvy 2013, na ceně mi nezáleží. Hlavně, abych měl v polici další ročník :) :) :)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2013

Příspěvek od Dugi »

Díky za zájem, ostré objednávky spustím v únoru - tady ve vláknu vyzvu zájemce, aby mi posílali soukromé zprávy s adresou. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
astronaut
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 27
Reputace: 0
Registrován: 25.2.2013 22:11
Re: Vesmírné výzvy 2013

Příspěvek od astronaut »

Dugi ako je to s posielaním na slovensko tam bude asi postovne pomali rovnako drahe ako cena rocniku 2013 :( Mas niekoho na slovensku komu posielas naras viac kusov a ten to rosposiela uz na slovensku aby to bolo lacnejsie ci nemas ziadneho "slovenskeho logistu"

A este jedna ze ci mas este rocniky 2010,2011 a 2012 a co stoja lebo kebize si to objednam tak uz nech uz mam komplet :)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2013

Příspěvek od Dugi »

Ahoj,
vloni jsem VV posílal Samovi a udělali jsem to následovně - neposílal jsem to na dobírku, ale jako běžnou zásilku. Samo mi pak peníze poslal. S dobírkou do zahraničí jsou velké problémy - musí se se vypisovat papíry navíc, kromě toho vyplňuješ i nějaké mezinárodní číslo účtu atd ... Takže je jednodušší to poslat jako běžnou zásilku a spoléhat na slušnost adresáta, že pošle peníze.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
astronaut
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 27
Reputace: 0
Registrován: 25.2.2013 22:11
Re: Vesmírné výzvy 2013

Příspěvek od astronaut »

Dugi píše:Díky za zájem, ostré objednávky spustím v únoru - tady ve vláknu vyzvu zájemce, aby mi posílali soukromé zprávy s adresou. ;)
verim ze si to este nespustil lebo mne este nedosla ziadna poziadavka poslat ti adresu :)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2013

Příspěvek od Dugi »

Ještě ne, měl jsem trochu technické problémy, ale snad už během tohohle týdne bych to mohl spustit. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2013

Příspěvek od Dugi »

Tak je to tu. Po pár technických problémech, kdy mi třeba stávkovala tiskárna mohu spustit objednávky na dvoj-DVD Vesmírné výzvy 2013. Cena za jedno dvoj-DVD je 150 Kč + poštovné/dobírka. Poštovní poplatky dělaly vloni +/- něco kolem 75 korun, takže celá zásilka by měla stát kolem 225 Kč.
Své závazné objednávky mi pište do soukromých zpráv. Jako předmět zprávy uveďte "Objednávka Vesmírné výzvy". Do zprávy mi napište o kolik kusů máte zájem a adresu, na kterou chcete balíček poslat.
Pokud si objednáte najednou více kusů, je logické, že poštovné platíte pouze jednou. Kdo by si chtěl vyzvednout DVD osobně v Jihlavě, ten poštovné neplatí vůbec. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
honzulak1
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 8
Reputace: 1
Registrován: 8.6.2013 18:05
Re: Vesmírné výzvy 2013

Příspěvek od honzulak1 »

Prave jsem si na poste vyzvedl DVD - pekne provedeni a bonus navic potesi.
Dugi, dobra prace, diky!
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2013

Příspěvek od Dugi »

To mě moc těší. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“