Mobilní aplikace

Tady můžete debatovat o tom jak popularizovat kosmonautiku. Můžete hodnotit již existující projekty, nebo sami navrhovat nové.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Mobilní aplikace

Příspěvek od Dugi »

Tou poslední větou jsi mi vehnal slzy do očí :-D
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10176
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Mobilní aplikace

Příspěvek od Pospíšil »

vai777 píše:Midnight Planets vám umožní prohlédnout si ve virtuálním prostředí téměř všechny dostupné fotografie z Opportunity, Spiritu a Curiosity, včetně znázornění jejich trasy ...Web developerů
Developer je pouze jeden - Michael Howard (mhoward@umsf). Pro jabka vyrobil ješte další pěkné kosmo-appky.

---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Mobilní aplikace

Příspěvek od vai777 »

Aha, že je to jeden maník jsem si neuvědomil.
A Mars Globe a Moon Globe mám samozřejmě na patlací destičce taky! :-D
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Mobilní aplikace

Příspěvek od vai777 »

A když už jsem u toho, něco by tu bylo i pro příznivce Androidu (pro jablíčkáře je k dispozici rovněž).
Spacecraft 3D je aplikace, pomocí které si můžete pěkně ve 3D prohlédnout několik zajímavých sond a landerů (v nabídce je třeba Curiosity, Hubble, Voyager nebo Cassini). Je třeba jen vytisknout terčík (ten je mimochodem taky zajímavý - jedno z pozadí pochází z pozemních testů kamery MAHLI na Curiosity) a taky musíte na vašem zařízení mít fotoaparát.
ObrázekObrázek
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
tixtli
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 67
Reputace: 0
Bydliště: Kosice
Registrován: 17.7.2015 9:48
Re: Mobilní aplikace

Příspěvek od tixtli »

Clanok na portali mi pripomenul aplikaciu (minimalne pre android) Arianespace HD, ktoru celkom vyuzivam. Hlavne, ked sa mi nechce do postele tahat laptop, tak tablet je skvely pomocnik.. Celkom sikovna s mnozstvom uzitocnych ficuriek - prenosy startov nazivo, fotky, informacie o spolocnosti,raketach,.... odporucam.
'coz something sounds crazy doesn't mean it's not true.....

Odpovědět

Zpět na „Popularizace vesmíru“