Vystoupení v médiích

Tady můžete debatovat o tom jak popularizovat kosmonautiku. Můžete hodnotit již existující projekty, nebo sami navrhovat nové.
Odpovědět
hulvath
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od hulvath »

Ale kamaradi, mate me za takoveho masochistu ze bych chtel aby se na mne vrhala Tereskovova ?? :D To kdyby Tracy Caldwell Dyson...
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3256
Reputace: 4011
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od Vaclavik »

MaG píše:Mě neurazil ani tak tón a obsah příspěvku, jako jeho celková zbytečnost. Myslím, že by se podobným příspěvkům měla učinit přítrž, protože vedou akorát k nutnosti je komentovat a pak zapadnou skutečné, užitečné příspěvky. Tento Hulvátův byl zcela mimo téma a už to musím veřejně okomentovat, protože mám stejný názor jako Lukáš.
Jo přesně. Viz další Hulvátův příspěvek. Balast v diskuzi a přemíra tolerance vedla k zániku normální diskuze na Kosmo.cz. Tady by se tomu měla udělat přítrž a Hulváta odsunout do diskuze na Novinky nebo Idnes. Každý se může podívat na jeho příspěvky a jeho vklad do věcné diskuze je pramalý. Pokud ho kosmonautika i přesto baví, může nadále fórum navštěvovat čistě pasivně.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od Dugi »

Z hlediska OT příspěvků musím souhlasit. Máte pravdu, jsou to příspěvky mimo téma. Zatím to vyřeším ještě domluvou. Ale myslím si, že reakce Vás, kteří jste napsali do diskuse by mohla hulvathovi ukázat, že to není jen nějaký můj manýr, ale že s těmi OT příspěvky nesouhlasí víc lidí.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3256
Reputace: 4011
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od Vaclavik »

Dnes ráno vystoupil Lukáš na ČT24 k misi Hayabusa2 - https://www.ceskatelevize.cz/porady/109 ... 010100925/ (cca od času 7:50 SELČ).

Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od vai777 »

Trochu s váháním, ale přesto sem postuju své první (a nadlouho taky poslední) vystoupení v médiích: sestříhaný rozhovor pro Radiožurnál po novinářské projekci Prvního člověka. Blábolím jako bych byl něčím sjetý a redaktorka mě prezentuje tak, jako bych byl šéfem Kosmonautixu.
Takže, pokud jste hodně odvážní, račte kliknout (přehrávač se záznamem je cca ve třetině článku vlevo)... :roll:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
slappy
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2124
Reputace: 2548
Bydliště: Drahany
Registrován: 9.11.2015 18:48
Kontaktovat uživatele:
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od slappy »

Mluvíš úplně v pohodě : ) :palec nahoru:
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od MaG »

Tak je to přesně takové, jako když mluvíš s námi, moc pěkné. Akorát nezkušenost způsobila, že sis nedokázal představit, jak dokáže autor příspěvku zkomolit info o tom, kdo hovoří. Nám dávali třeba titulek astrolog a podobně. Dnes už si hlídám, co mi ukážou nebo řeknou u reportáže, kdo jsem :-) Jako autor Kosmonautixu dobrý, vypadlo jim jen jedno slovo :-) "na webu Kosmonautix"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od Dugi »

Pěkné vystoupení, nemáš se vůbec za co stydět. Bylo vidět, že redaktorka měla omezený prostor ap roto Tvou odpověď zkracovala. Jsou tam slyšet drobné sekance. Ale to nijak nesnižuje výkon, který jsi předvedl. Znovu říkám, skvělá práce a jen tak dál!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Meybe
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2680
Reputace: 2321
Bydliště: Chlumec
Registrován: 25.8.2015 8:46
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od Meybe »

Paráda Ondro. :-) Není zač se stydět. :palec nahoru:
---------------
"Nejhezčí sny jsou ty, které se uskuteční."
Uživatelský avatar
tonda
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 413
Reputace: 218
Bydliště: Světlá n.S.
Registrován: 5.9.2012 8:00
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od tonda »

Bylo to super,dávám všechny palce nahoru!!Skromnost je sice pěkná vlastnost,ale netřeba ji přehánět!! :palec nahoru: :palec nahoru: :palec nahoru: :palec nahoru:

Odpovědět

Zpět na „Popularizace vesmíru“