Ptejte se Ing. Tomáše Přibyla

Tady můžete debatovat o tom jak popularizovat kosmonautiku. Můžete hodnotit již existující projekty, nebo sami navrhovat nové.

Re: Ptejte se Ing. Tomáše Přibyla

Příspěvekod Dugi » 11 led 2018, 23:58

Během uplynulé hodiny došlo k posílení našeho hostingu a přesunu na silnější server. Ztratily se tedy příspěvky, které sem všichni během poslední cca. hodiny napsali.
------------------------

Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Dugi
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod hulvath » 12 led 2018, 20:53

Dugi píše:Během uplynulé hodiny došlo k posílení našeho hostingu a přesunu na silnější server. Ztratily se tedy příspěvky, které sem všichni během poslední cca. hodiny napsali.

No bohovsky... To je nevycislitelna gulturni skoda. Hvezdny marsal Pribyl totiz uznal sve chyby a odstoupil :)
Ale vazne : Rekl ze uvazuje o novem vydani Rudych hvezd, ma vice zdroju informaci. Ze puvodni vydani uznava ze bylo zversky udelano vydavatelem po strance kniharske i typograficke. A neveril mi ze jsem nedal knizkou nikomu po hlave, kdyz se mi rozpadla :)
hulvath
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvekod Rubicius » 12 led 2018, 21:24

Jsi uplne stastny clovek, chlape, zavidim. Jeste by to chtelo par jeho novych prednasek na net a budu stastny taky:-)
Rubicius
Aktivní nováček
Aktivní nováček

Předchozí

Zpět na Popularizace vesmíru