Můj začínající online pořad...

Tady můžete debatovat o tom jak popularizovat kosmonautiku. Můžete hodnotit již existující projekty, nebo sami navrhovat nové.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dobrý
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 32
Reputace: 1
Bydliště: Opava
Registrován: 16.4.2018 21:58
Kontaktovat uživatele:
Můj začínající online pořad...

Příspěvek od Dobrý »

Přátelé, jak jsem psal před pár týdny, snažím se vyvinout nějaký online pořad o popularizaci vědy. Včera jsem zveřejnil díl o Prof. Kohoutkovi. Prosím, napište mi svůj názor a nějaké připomínky. chtěl bych to mít co nejlepší, ale začátky jsou prostě těžké a jeden nevidí příliš dobře vlastní chyby a zpětná vazba se hodí. Děkuji.

Odkaz na aktuální epizodu:
https://www.youtube.com/watch?v=MExJXMLgHxU&t=1s

Mám i pár epizod starších, koukněte na ně také. Děkuji předem za vaše poznámky.
Vytvářím pořad Dobré vědět - občas ublognu něco o vesmíru, budoucnosti lidstva, technologiích a podobně.
Uživatelský avatar
Samo
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2102
Reputace: 1307
Registrován: 29.8.2015 22:52
Re: Můj začínající online pořad...

Příspěvek od Samo »

Pekné, jednoduché a veľmi dobre sledovateľné. :palec nahoru: Pekne vidieť akým konceptom sa uberáš len pokračuj osobne sa mi to páči a nemám nejaké pripomienky asi niesom náročný divák :-D
"When you wish upon a falling star, your dreams can come true. Unless it's really a meteor hurtling to the Earth which will destroy all life. Then you're pretty much hosed, no matter what you wish for. Unless it's death by meteorite."
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Můj začínající online pořad...

Příspěvek od Dugi »

Rozhodně chválím, že ses do toho pustil. Já bych asi jen doporučil dát si pozor na konvertování formátu videa z kamery - v tomhle byl problém s prokládáním snímků - při pohybu tam byly zuby. Ale to se dá vychytat. Formát je jinak dobrý a chválím dobrý zvuk.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
hulvath
Re: Můj začínající online pořad...

Příspěvek od hulvath »

Udelej dil o astronomce Lenka Sarounova - Kotkova. Objevila spoustu planetek a byvala nejhezci holka na svete :)

Odpovědět

Zpět na „Popularizace vesmíru“