Zakládam klub.

Tady můžete debatovat o tom jak popularizovat kosmonautiku. Můžete hodnotit již existující projekty, nebo sami navrhovat nové.

Zakládam klub.

Příspěvekod bloodlines2 » 18 dub 2018, 10:32

Zakládám mezinárodní klub odpůrců dalšího kosmovýzkumu pro jeho značnou nebezpečnost pro další život zde na Zemi cílem našeho uskupení bude naprostá zrušení veškerého snažení o které by mohlo jakkoliv vést v kontakt s jinými formami života anebo navlečení i třeba pouhých virů či bakterií semhle což by ohrozilo následující generace.
bloodlines2

Re: Zakládam klub.

Příspěvekod EugeneSpace » 18 dub 2018, 10:38

Tak nejprv nám dokaž, že existuje mimozemská civilizace :lol: Pak se o tom můžeme nějak rozumně domluvit :| Ale tvoje snahy, jak už jsem ti jednou psal, jsou zbytečné ROFL Tvůj rádoby projekt má nulovou šanci na úspěch :facepalm: Kdy to pochopíš konečně? :lol:
EugeneSpace
Aktivní nováček
Aktivní nováček

Příspěvekod bloodlines2 » 18 dub 2018, 10:44

Nemohu to dokázat ale prevence není nikdy dost četl jsem nějaký článek že jen to nadmíru pravděpodobné a z faktu že v tuto chvíli jsem sám si nic nedělám Ježíš i Muhammed byli také jednotlivci a dokázali strhnout davy proto jsem razantní a důrazně se nevzdávám.
bloodlines2

Příspěvekod tonda » 18 dub 2018, 13:13

Já to tady už dlouho mlčky sleduji,ale už mě to nedá a do Tvého klubu si dovolím jednu krátkou básničku.
BLBEC.
Blbec nikdy nepochopí,
že je blbcem skutečně,
pravdu o tom,
že je blbec,
blbci říkáš zbytečně!
Tímto se omlouvám všem slušným uživatelům a slibuji,že už se budu držet zpátky! :facepalm: :facepalm: :facepalm:
tonda
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník

Příspěvekod fensalir » 18 dub 2018, 16:56

A proto napsat to na forum ktere ma naprosto opacny pohled na vec je idealni reseni jak najit dalsi blbc.... pardon podporovatele... Hezky den preju ...
fensalir
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček

Zpět na Popularizace vesmíru