Academia Film Olomouc 2014

Tady můžete debatovat o tom jak popularizovat kosmonautiku. Můžete hodnotit již existující projekty, nebo sami navrhovat nové.
Odpovědět
sirzachy
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 38
Reputace: 0
Bydliště: Jihlava
Registrován: 20.2.2012 20:20
Re: Academia Film Olomouc 2014

Příspěvek od sirzachy »

Taky gratuluji :-) 100% zasloužená cena. :palec nahoru:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Academia Film Olomouc 2014

Příspěvek od Dugi »

Moc díky. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Academia Film Olomouc 2014

Příspěvek od Wopat »

Já ještě jednou musím pogratulovat Dugimu, že jeho dílo získalo tak skvělé uznání světové úrovně. Z nabídky přijít na pódium jsem byl, přiznám se, v šoku :lol: , ale na druhou stranu to byla velká pocta. Byl jsem rád, že jsem tam mohl jako reprezentativní vzorek (jak Dugi řekl :-D ) zastupovat jak všechny uživatele našeho skvělého fóra, tak všechny redaktory a také čtenáře blogu. Ta cena patří opravdu také nám všem, protože všichni skvělí lidé, kteří v tomto kamarádském prostředí nějakým způsobem přispívají, si zaslouží pochvalu a ocenění. Jsem rád, že jsem malou součástí tohoto kolektivu.

A k samotnému AFO. Bylo to perfektní odpoledne. S Dugim jsme viděli opravdu kvalitní dokument o Velkém třesku, po kterém následovala ještě kvalitnější bašta v mé oblíbené (a teď asi už i Dugiho :lol: ) restauraci. Po krátké procházce centrem se k nám připojil vai s jeho moc fajn manželkou a šlo se na přednášku pana Gabzdyla o tom, co bychom měli vědět o Měsíci. Večerní vyvrcholení při slavnostním zakončení festivalu spolu s vyhlášením oceněných filmů a našeho portálu, to nemá ani cenu popisovat. To byl prostě zážitek. Navíc si několik minut nepamatuji :lol: protože na mně čuměly stovky lidí, v ruce jsem měl mikrofon a oči oslepené reflektory :lol: Díky Dugi ;) A díky vaiovi :palec nahoru:


Za děsnou kvalitu fotografie se omlouvám. Můj foťák je nějaký retardovaný a nemá rád focení ve tmě. Čekám na zveřejnění oficiálních fotek, tam to bude určitě mnohem lepší...
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Academia Film Olomouc 2014

Příspěvek od Dugi »

Díky moc za fotku nevypadá zase tak úplně špatně. :palec nahoru:

Jsem moc rád, že jste šli na pódium se mnou. :) ;)

Jinak plně souhlasím s tím, že jak projekce o Velkém třesku, tak i přednáška o Měsíci byly hodně zajímavé. O kvalitách restaurace se spekulovat nedá. :lol:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
baranka
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 962
Reputace: 2
Bydliště: Znojmo
Registrován: 28.8.2011 12:42
Kontaktovat uživatele:
Re: Academia Film Olomouc 2014

Příspěvek od baranka »

Dugi, velká gratulace. PS: Chtělo by to ještě něco mezinárodního, byť jen třeba putovního. :-D :klaní se: :palec nahoru:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Academia Film Olomouc 2014

Příspěvek od Dugi »

Díky moc.
Já zatím stěží rozdýchávám tuzemská ocenění a ty už myslíš rovnou na zahraniční. :lol: :lol: :lol:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Academia Film Olomouc 2014

Příspěvek od tomas »

Taky gratuluju. Plně si to zasloužíš Dugi, už jenom za to, že díky tobě můžeme společně sdílet svůj zájem o kosmonautiku, přestože jsme každý z jiného konce republiky a bez tvého nápadu založit fórum, bychom se nikdy neseznámili.

Jsem rád, že jste si to užili, mrzí mě, že jsem tam nemohl být s vámi. O to víc se těším do Jihlavy, kde mi to budete moci osobně vyprávět.

Zdá se to trochu jako zázrak, dostat ocenění na stejné akci jako Lawrence M. Kraus.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Academia Film Olomouc 2014

Příspěvek od Dugi »

To máš pravdu, ale jak jsem řekl na pódiu - já jsem sice portál založil, ale nebýt uživatelů, tak by nikdy nemohl dospět do podoby, v jaké je dnes. :palec nahoru:

Taky se už moc těším. Jen je škoda, že nedorazí Wopat, kterému to nedovolí pracovní povinnosti. :(

Přesně tohle mi proletělo hlavou včera večer.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
MRR
Zkušený vesmírný průzkumník
Zkušený vesmírný průzkumník
Příspěvky: 317
Reputace: 1
Bydliště: SR
Registrován: 4.4.2014 16:13
Re: Academia Film Olomouc 2014

Příspěvek od MRR »

Dugi, ohromná gratulácia !!! :palec nahoru: :palec nahoru: :palec nahoru: , za to čo si urobil ( a stále robíš ) si to ale plne zaslúžiš, naozaj gratulujem, a chcem sa ti poďakovať za to čo robíš nielen pre nás ale aj pre spopularizovanie kozmonautiky a výskumu vesmíru v Čechách a na Slovensku. Tento web si to zaslúži!!!
"Nemali by sme sa na vesmír pozerať očami racionalizácie odborníka. Elegantné bohatstvo bolo vždy podstatou prírody".... ( Wernher von Braun )
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Academia Film Olomouc 2014

Příspěvek od Dugi »

Mockrát děkuju, strašně si toho vážím. Ale trvá na tom, že svým způsobem tahle cena patří vám všem. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Popularizace vesmíru“