umělá hravitace & podfuck

Tady můžete debatovat o tom jak popularizovat kosmonautiku. Můžete hodnotit již existující projekty, nebo sami navrhovat nové.
Uživatelský avatar
kabelkajetu
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 23
Reputace: -4
Registrován: 5.8.2013 23:18
umělá hravitace & podfuck

Příspěvek od kabelkajetu »

Ahoj, jmenuju se Oto Kabelka.

Hele, proč vlastně ještě není na vesmírnejch bejzách založeno umělá gravitace? To to ti paraziti vědcy nedokázali ještě vykoumat, nebo je v tom nějaká konspirace?

A dále, taky věříte, že přistáni na Měsíci je podvrh? Mě napadlo, že by tam měli zacílit nějakej dalekohled, aby jako ty zbytky na povrchu Měsíce nalezl, ale ještě mi neodpověděli.

Jakej já Váš náhled? :-D
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: umělá hravitace & podfuck

Příspěvek od Dugi »

Vítej na našem fóru, doufám, že se ti tu bude líbit a ubudeš se tu chovat slušně - to ti zatím moc nejde. Ber to jako první varování - dvě vlákna, která jsi založil ("věnujete se kresbě sic v času volném?" a "nenávidím písmena") jsem smazal. Ber to jako varování, další provinění proti pravidlům už budu řešit prostředky, které mám. Chovej se slušně, diskutuj k tématu, zkrátka se řiď pravidly a nebudeš mít žádné problémy. Tohle ber jako varování.

Program Apollo jistě nebyl zfalšovaný. Každý kdo má oči a zdravý selský rozum, tak to pochopí. Ostatně místa přistání lunárních modulů se již podařilo vyfotit díky sondě LRO.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
kabelkajetu
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 23
Reputace: -4
Registrován: 5.8.2013 23:18
Re: umělá hravitace & podfuck

Příspěvek od kabelkajetu »

A nebily ty fotky nějak podvržený?
Uživatelský avatar
kabelkajetu
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 23
Reputace: -4
Registrován: 5.8.2013 23:18
Re: umělá hravitace & podfuck

Příspěvek od kabelkajetu »

Jinak, i tebe tu výtám, ale ono t není o neslušnosti, cílem mým není býti negativní,. spíš nebýt naivní.

Vlády lžou, a vobyčejný lidi vždy vostrouhává.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: umělá hravitace & podfuck

Příspěvek od Dugi »

Věř tomu, že ne. To by si nikdo netroufnul. Pokud by se na to přišlo (a fotomontáže se dají odhalit), byl by to velký problém. ale zatím se to nikomu nepodařilo, tudíž je jasné, že fotky ze sondy LRO skutečné jsou.Jinak pro reálnost programu Apollo existuje i mnoho jiných důkazů - ty fotky jsou jen jedním z mnoha.

P.S. Mne tu vítat nemusíš, já jsem tu mnohem déle než ty. Nevadí, že jsi negativvní, jde o to, že se vyjadřuješ nevhodně (vulgárně) a hlavně si dávej pozor na pravopis. Výrazy "nebily" nebo "výtám" mi trhají oči. Klidně piš příspěvky pomaleji a zkontroluj si, jestli tam nejsou chyby.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
kabelkajetu
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 23
Reputace: -4
Registrován: 5.8.2013 23:18
Re: umělá hravitace & podfuck

Příspěvek od kabelkajetu »

Nezlob se, ale já mám určité problémy, to bych pak nemohl psát skoro vůbec :-)
Jináš, doufám, že tu nebudu vadit.

Ale víš jak to je, vem si nácky. Ti taky nafajfkovli incident u Glejwitze, aby mohli napadnout PLR. Tudíž, nikdy nevěřit vládě.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: umělá hravitace & podfuck

Příspěvek od Dugi »

Dodržuj pravidla a vadit nebudeš. Pokud je budeš porušovat, přijde trest, tak jak to bývá. To, že máš "určité potíže" v tom nehraje roli - pravidla platí pro všechny bez rozdílu.

Nechci tu rozvíjet OT debatu, ale v té době byly jiné informační technologie. Nemůžeš to srovnávat. Prostě to ber tak, že program Apollo byl reálný.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
kabelkajetu
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 23
Reputace: -4
Registrován: 5.8.2013 23:18
Re: umělá hravitace & podfuck

Příspěvek od kabelkajetu »

Ty jo, snad nejsi Ešhelon :o

Ne fakt, kde bereš takovou jistotu? Byl jsi přinucen do ní?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: umělá hravitace & podfuck

Příspěvek od Dugi »

Nevím kdo je Ešhelon. Nikdo mne nenutil - k tomu názoru jsem dospěl vlastní hlavou. Mám otevřené oči a vidím důkazy. Navíc mám zdravý selský rozum, díky kterému je mi jasné, že oficiální důkazy jsou logické a naopak teorie konspirátorů stojí na vodě.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
kabelkajetu
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 23
Reputace: -4
Registrován: 5.8.2013 23:18
Re: umělá hravitace & podfuck

Příspěvek od kabelkajetu »

Ne fakt, já sem hlava votevřená každý elternetivě. Tudíž vím, že vždy je lepší míti důvěru k menšině míti, protože pak je člověk alternatista. a ne anarchysta.

A vo tom to je - nevěřit v násilí ale v to, že vše je naprosto opačně.

Ne fakt, kdyby byli všichni jako já, tak nejsou války.

Odpovědět

Zpět na „Popularizace vesmíru“