Sondy Viking

Novinky o sondách a družicích
Odpovědět
Jardax
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 809
Reputace: 0
Registrován: 2.1.2015 15:33
Re: Sondy Viking

Příspěvek od Jardax »

hulvath píše:
Jardax píše:Neprijde. Kazdy kdo zna alespon ramcove plany NWO vi, ze zalozni zakladnu na Marsu je nutne utajit za kazdou cenu, dost na tom ze uz doslo k lokalni kontaminaci...
To je jako vtip, nebo co ?? :twisted:
O takovych vaznych vecech se nevtipkuje.

Koneckoncu, neni nahodou, ze velice dukladne zmapovany povrch Marsu obsahuje 7 naprosto slepych mist, jejichz zabery nikdy nebyly zverejneny. NWO ma s takovymi projekty letitou zkusenost.
Uživatelský avatar
Beleg
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 36
Reputace: 0
Registrován: 22.12.2015 3:13
Re: Sondy Viking

Příspěvek od Beleg »

Pánové musím říct, že se mi moc nelíbí kam tahle debata směřuje.

ptpc co jsi tím myslel? Nepříjde ti to divné nebo víš o nějakých jiných pozitivních experimentech?
Jardax
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 809
Reputace: 0
Registrován: 2.1.2015 15:33
Re: Sondy Viking

Příspěvek od Jardax »

Beleg píše:Pánové musím říct, že se mi moc nelíbí kam tahle debata směřuje.

ptpc co jsi tím myslel? Nepříjde ti to divné nebo víš o nějakých jiných pozitivních experimentech?
Coze? TOBE se nelibi kam ta debata smeruje?!? Tak to bude neco schizofrenickeho... :D

(A to mi to tak slo... ;) )
hulvath
Re: Sondy Viking

Příspěvek od hulvath »

Dugi ma penu u huby kdyz ja nadhazuju nektera temata a ted kdyz tu mame blazna, jaxi mlci...
Jardax
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 809
Reputace: 0
Registrován: 2.1.2015 15:33
Re: Sondy Viking

Příspěvek od Jardax »

hulvath píše:Dugi ma penu u huby kdyz ja nadhazuju nektera temata a ted kdyz tu mame blazna, jaxi mlci...
Nejsem blazen! Vylecili me!
A Dugi mlci, protoze zatim nedostal instrukce. Podle tajneho manualu (ktery logicky nikdy neprizna) musi kazdy verejny admin postupovat podle instrukci, pokud dojde k informacnimu leaku...

:D :D :D no nic, ten okridleny citat je asi uplne stejne mrhani pismenky jako sofistikovana ironie... navic slysim na chodbe kroky...
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6263
Reputace: 1533
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: Sondy Viking

Příspěvek od ptpc »

Beleg píše:Pánové musím říct, že se mi moc nelíbí kam tahle debata směřuje.

ptpc co jsi tím myslel? Nepříjde ti to divné nebo víš o nějakých jiných pozitivních experimentech?
Tvrdenie - na Marse sa detekoval život považujem za príliš silné. To za prvé.
A za druhé som sa dostal k vysvetleniu týchto experimentov, a nie je to nič nevysvetliteľné, len teraz nemám čas to hľadať. Dostanem sa k tomu až večer.

Jardax: krása, u konšpirátorov to takto presne funguje :-D
Uživatelský avatar
Beleg
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 36
Reputace: 0
Registrován: 22.12.2015 3:13
Re: Sondy Viking

Příspěvek od Beleg »

OK, rád si počkám na vysvětlení nebo na jeho zdroj. Doufal jsem ve věcnou debatu o zajímavých faktech publikovaných ve vědeckém časopise. Buď to nikdo nečetl, nebo to rovnou zavrhl nebo si z toho dělá srandu.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Sondy Viking

Příspěvek od Dugi »

Nereagoval jsem jen proto, že jsem nebyl u PC, takže v klidu. Nemůžu kontrolovat fórum 24/7. Jakmile se k tomu ale dostanu, snažím se vždy zjednat pořádek, což se stane i teď.

Jardax: Vím, že jsi to myslel jako srandu, ale je potřeba si uvědomit, že v internetovém prostoru se vyskytují různě vyšinutí jedinci (což asi sám víš), kteří podobné pitomosti myslí vážně. Byl bych proto velmi rád a tímto tě o to prosím - abys příště podobné legrácky vynechal. On ne každý to musí pochopit a fakt bych byl nerad, kdyby se začalo říkat, že se na našem fóru diskutuje o podobných věcech. Když už, tak to piš do vlákna Srandičky, tam to každý pozná, ale ve vážně míněném vlákně to opravdu nemá co dělat. Díky za pochopení.

Ještě jen doplním, že to, že jsou výsledky rozporuplné (ani ano ani ne) nemůžeme překládat jako „na Marsu se našel život“. To by byl nevědecký přístup. A proč se tenhle princip už nepoužívá? Nevidím do toho, ale předpokládal bych, že k němu vědci nemají důvěru, když už jednou poslal neprůkazná data. Raději chtějí dát možnost jiným metodám, které by měly být průkaznější. Ale víc k tomu asi napíšou Mirek Pospíšil nebo Michal Václavík.

Celkově chci poprosit všechny diskutující, aby se vždy co nejvíce drželi tématu a neodbíhali jinam. Na našem fóru se tohle vždy dodržovalo a opravdu bych nechtěl, aby se nám začal zhoršovat „poměr signálu vůči šumu“. Každý z vás každým svým příspěvkem rozhoduje o osudu tohohle fóra - jestli si udrží kvalitu, nebo jestli začne padat dolů. Myslete na to při psaní každého příspěvku. Já se sice snažím koordinovat debatu, ale základ je vždy ve vás.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Jardax
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 809
Reputace: 0
Registrován: 2.1.2015 15:33
Re: Sondy Viking

Příspěvek od Jardax »

:) Jasne. Jen mi prislo, ze debata pomalu vykolejuje uz pul stranky predtim.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Sondy Viking

Příspěvek od Dugi »

Jasně, chápu, ale když debata vykolejuje, tak je lepší ji nakolejit, než úplně vyhodit z jízdní dráhy. :-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Sondy a družice“