Jak to tady vlastně funguje?

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Samo
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2102
Reputace: 1307
Registrován: 29.8.2015 22:52
Re: Jak to tady vlastně funguje?

Příspěvek od Samo »

Ja asi od začiatku používam "zobrazit nové příspěvky" no nejako som sa nepozastavoval nad tým ako sa zobrazujú väčšinou si všetky nové cez to pozriem v pohode ale je pravda že niekedy niesú nové žiadne a tá stránka je prázdna, no chodím cez mobil a mám skratku na plochu takže kontrolujem nikekoľko možno až desiatok krát za deň :-D
"When you wish upon a falling star, your dreams can come true. Unless it's really a meteor hurtling to the Earth which will destroy all life. Then you're pretty much hosed, no matter what you wish for. Unless it's death by meteorite."
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Jak to tady vlastně funguje?

Příspěvek od MaG »

Používám jen Zobrazit nové příspěvky vpravo nahoře (mám to v záložce jako odkaz na fórum). Vždy se pak objeví ty, které jsem nečetl a já je proklikám. Problém je pouze tehdy, pokud dám zobrazit nové a z nějakého důvodu je nedoklikám a ypnu stránku a už se k ní nevrátím. Potom se stane, a nevím jestli až po nějaké době, nebo už po novém zapnutí prohlížeče, že se už zobrazí jen prázdná stránka a musím se k příspěvkům proklikat z hlavní strany. Když prohlížeč nezavřu, měly by tam zůstat, jako když přijdu poprvé.

Na Astrofóru běží vlastně podobný "engine" a používám tam funkci Rychlé odkazy - nepřečtené příspěvky. Asi je to stejná funkce, ale ty co jsem nečetl mi to tam opravdu ukazuje, dokud je nepřečtu nebo neoznačím jako přečtené. Tam nemizí z nepřečtených nikdy samy od sebe.
Uživatelský avatar
slappy
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2124
Reputace: 2548
Bydliště: Drahany
Registrován: 9.11.2015 18:48
Kontaktovat uživatele:
Re: Jak to tady vlastně funguje?

Příspěvek od slappy »

Používám 'Zobrazit nové příspěvky'. Funguje to, jak píše Martin - Zobrazují se tam nové nepřečtené příspěvky od posledního přihlášení na fórum. Pokud vejdu na fórum a pak zrestartuju prohlížeč aniž bych si příspěvky proklikal, stejně zmizí.
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 588
Reputace: 126
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Jak to tady vlastně funguje?

Příspěvek od matej »

MaG píše:Používám jen Zobrazit nové příspěvky vpravo nahoře (mám to v záložce jako odkaz na fórum). Vždy se pak objeví ty, které jsem nečetl a já je proklikám. Problém je pouze tehdy, pokud dám zobrazit nové a z nějakého důvodu je nedoklikám a ypnu stránku a už se k ní nevrátím. Potom se stane, a nevím jestli až po nějaké době, nebo už po novém zapnutí prohlížeče, že se už zobrazí jen prázdná stránka a musím se k příspěvkům proklikat z hlavní strany. ....

Nemusíš!
Aj mne sa to stáva, ale stačí použiť : Hledat / Zobraziť aktivní témata a potom si len vyberieš ten ktorí ti svieti ako neprečítaný. Niekedy ma zoznam aj viac strán. Takto mi žiadny príspevok neujde. Akurát posledných pár mesiacov nemám na nič čas :oops: :( .
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“