Antihodnosti

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Antihodnosti

Příspěvek od Tommy »

Vzhledem k současnému počtu zaregistrovaných asi trochu blbá otázka, ale nechystá se i zavedení antihodností pro (notorické) porušitele pravidel? ;)
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Antihodnosti

Příspěvek od Dugi »

Díky za návrh, popřemýšlím o něm, ale myslím, že zatím nic podobného praktikovat nebudu. Ale časem ... kdo ví. ;) 8-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Tano
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 241
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava
Registrován: 1.11.2009 9:31
Re: Antihodnosti

Příspěvek od Tano »

Nebudu reagovat na téma "antihodnosti", jen jsem chtěl navrhnout, aby si člověk svůj příspěvek mohl upravit a aby mohl reagovat přímo na něčí konkrétní příspěvek,ale vidím, že tě to Dugi taky napadlo a předběhl jsi mě, no tak nic teda. Jsem rád, že to tu měníš k uživatelsky přívětivějšímu prostředí ;)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Antihodnosti

Příspěvek od Dugi »

tano: Je to pravda, tohle fórum je zatím jen v plenkách, ať už co se týče obsahu, počtu uživatelů tak i řekněme technického zázemí, ale snažím se všechno postupně vylepšovat. Jsem ochotný přistoupit na jakýkoliv ROZUMNÝ a dobře odůvodněný návrh na vylepšení, který mi od vás všech přijde. Takže pokud byste tady chtěli něco změnit, upravit nebo vylepšit, stačí se ozvat a můžeme to prodiskutovat ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“